Samsung Galaxy S23 256 GB kaç yıl gider?

S23'ün Android 17'ye kadar alacağı yazıyor. S23 seni minimum 5 yıl maximum 10 yıl götürür ,eğer 3 4 yıl sonra değiştirmek isterim dersen Apple öneririm. Apple cihazlar genelde değerini koruyorlar.

Kral yatırım amaçlı alacaksan İPhone yüklen derim malum dolar hızla çıkmaya devam ediyor. Ama ben uzun süre kullanırım dersen fiyat performans için xiaomi derim.
Tabi S 23 de hakkını veren Bi telefon ama teknoloji yazılım çok hızlı ilerliyor eskiden olsa 6-7 sene rahat kullanırsın derdim de yinede 3 sene donma ısınma sorunu olmadan kullanırsın. Bu benim düşüncem.

Xiaomi telefonların uzun süre kullanım sunduğundan şüpheliyim. Android bir telefonu uzun süre kullanmak isteyen bence Samsung almalı.

Ben siparişini verdim bekliyorum S23'ün cihazda donanımsal bir sorun yoksa 5-6 sene başka bir telefon almayı düşünmüyorum ama yapay zekayı dahili olarak kullanabilen daha güçlü donanımlı telefonlar çıkarsa aklım çelinir muhtemelen.

S23ü aldım güzel telefon bundan önce S6 vardı onu bir 6 yıl kullanmıştım bu da herhalde bir 10 yıl gider.

Yeni konular

Geri
Yukarı