Samsung Galaxy S23 mü, S23 Plus mı?

Bütçe
30000-36000

bjkworld26

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• AMD Ryzen 5 3600 • MSI B450M-A Pro Max • Gigabyte GeForce GTX 1060 6 GB • 240 GB Gigabyte SSD / 500GB Samsung 970 EVO Plus / 2 TB western Green HDD • Kingston Beats 16 GB 3600 MHz RAM.
İki telefon arasında kararsız kaldım. S23'ü elime alıp görmedim. Videolarda, gözüme ekranı küçük geldi. Sizce hangi telefonu almalıyım? Bir de bu Plus neden çok az yerde var? Güvenilir bir satıcıdan almak istiyorum. Piyasada bulamadım.

S23+ almanı kesinlikle tavsiye ederim, S23 ekranı S10e ile aynı boyutta S23 de önceki modellerden daha iyi ama S23+ modeli bence ekran süresi olarak da fiyat olarak da harikulade.

İki telefon arasında kararsız kaldım. S23'ü elime alıp görmedim. Videolarda, gözüme ekranı küçük geldi. Sizce hangi telefonu almalıyım? Bir de bu Plus neden çok az yerde var? Güvenilir bir satıcıdan almak istiyorum. Piyasada bulamadım.

S23 Plus 256 GB almanı tavsiye ederim.

Sana kalmış bir şey. S23, 6.1 inç boyut ama S23+, 6.6 inç boyut, haliyle S23+ bataryası daha büyük ve S23, 25W fast-charging destekliyorken S23+, 45W fast-charging destekliyor. Boyut olarak düz iPhone modelleri ile aynı boyutta zaten, tek elle kullanılıyor ve küçük değil o kadar.
S23 ekranı S10e ile aynı boyutta
Hayır değil. S10e, 5.8 inç. S10 ile aynı boyuttalar.

S23 boyutu daha ideal bence sen bilirsin 2 cihaz da 1 günü rahat çıkartıyor bataryayı çok düşünmene gerek yok kendi keyfine göre.

Sana kalmış bir şey. S23, 6.1 inç boyut ama S23+, 6.6 inç boyut, haliyle S23+ bataryası daha büyük ve S23, 25W Fast-charging destekliyorken S23+, 45W Fast-charging destekliyor. Boyut olarak düz iPhone modelleri ile aynı boyutta zaten, tek elle kullanılıyor ve küçük değil o kadar.

Hayır değil. S10e, 5.8 inç. S10 ile aynı boyuttalar.

Kendi telefonum, S23 standına koydum aynı boydalar sadece çentikleri daha ufak S23'ün bu nedenle de inç olarak büyük gözüküyor.
Ekran boyutu demedim ben.

Ben de çok arada kalmıştım degisim kampanyasi ile s23+ aldim 15bine denk geldi çok memnunum

Yeni konular

Geri
Yukarı