Samsung Galaxy S23 Plus alınır mı?

Bütçe
42.000
Hocam 12 yıllık Apple kullanıcılığından ani bir şekilde dönüş yapıp ön siparişle Samsung Galaxy S23 Plus kullanıyorum. Ekranı açık halde görür görmez işte telefon ekranı diyorsunuz gerçekten çok fark ediyor. Samsung marka olarak görüntülü cihazlarında renkleri çok pastel kullandığı için Apple donukluğundan geçen bir kullanıcı olarak çok fazla heyecan verici gerçekten. 1 senedir cihazı kullanıyorum ve o klasikleşen (bende çok söylüyordum bunu zamanında) telefon kasıyor telefon donuyor falan gerçekten alakasız bu telefonla alakalı. Oyun performansı gayet iyi kamera mükemmel. Eşime iPhone 14 aldık mesela ama her zaman benden çekeriz fotoğrafları. Tabii ki iPhone 14/15 pro/pro Max ile kıyaslamamanız gerekiyor fakat günlük kullanımda daha verimli Samsung S23 Plus. Sadece Face ID'sini beğenmedim cihazın onun haricinde sınırsız özgürlük sunuyor Android işletim sistemi.

Bu arada S24 ultraya da geçmeyi düşünüyorum çünkü bu telefonun birkaç tık üstü bir telefon beni heyecanlandırmıyor değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım bende uzun bir aradan sonra andoride geçiş yapacağım. Elimde aktif kullandığım iPad olması ve akıllı saatin olması kafamı bulandırıyor sadece. Samsung’a geçsem akıllı saati satarım ama iPad eğitim hayatım için her şeyim. Birde s24 serisi beklemeliyim diye düşünüyorum. Beklediğim için pişman olur muyum acaba?

Hocam ben de 2 hafta önce iphone xs'i satıp s23 256GB modeline geçiş yaptım. Sizinle çok benzer durumdaydım hem airpods hem ipad hem de macbook kullanıcısıyım. Çok çok düşündüm ama iPhone 14 ile arasındaki 17 bin ₺ aşırı fazla. Airpodsu da satıp buds2 satın aldım. Şu anda ipadi satıp S9'a geçiş yapmayı düşünüyorum size o kadarını söyleyeyim :)

Hocam ben de 2 hafta önce iphone xs'i satıp s23 256GB modeline geçiş yaptım. Sizinle çok benzer durumdaydım hem airpods hem ipad hem de macbook kullanıcısıyım. Çok çok düşündüm ama iPhone 14 ile arasındaki 17 bin ₺ aşırı fazla. Airpodsu da satıp buds2 satın aldım. Şu anda ipadi satıp S9'a geçiş yapmayı düşünüyorum size o kadarını söyleyeyim :)
Valla hocam akıllı saati satarım da tableti satmam gibi geliyor çok alıştım 😂 Bu seferde ekosistem yönünden eksiğim olacak. Bilmiyorum bu durum ne kadar sorun yaratır.

2. sayfada konuşulan bütün konulara dahil edin beni :D Watch 7 ve Airpods Pro olduğu için Iphone 11'den 15 Pro'ya geçeyim diyorum ekosistemden dolayı ama S23 ya da + fiyatı çok cezbedici oluyor. Pro harici Iphone asla geçmem zaten ama ekosistemden dolayı aradaki fiyat farkı gözümde küçülüyor bende çok karışığım şu aralar. 70000 TL telefona verirsem pişman olacak gibi hissediyorum..

2. sayfada konuşulan bütün konulara dahil edin beni :D Watch 7 ve Airpods Pro olduğu için Iphone 11'den 15 Pro'ya geçeyim diyorum ekosistemden dolayı ama S23 ya da + fiyatı çok cezbedici oluyor. Pro harici Iphone asla geçmem zaten ama ekosistemden dolayı aradaki fiyat farkı gözümde küçülüyor bende çok karışığım şu aralar. 70000 TL telefona verirsem pişman olacak gibi hissediyorum..
Hocam benimde Apple ekosistemim var.(Watch 8, iPad pro) Ancak gidipte 53k verip birçok özellik açısından geride kalan iPhone 15 almak istemiyorum. Samsung cihazlarına geçmek istiyorum. Akıllı saati satarım ama iPad ile bir andorid cihaz kullanma deneyimi nasıldır bende bilmiyorum. Kullanan arkadaşlar bizi aydınlatsa en azından bilgileniriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı