Samsung S23'mü iPhone 13 mü?

Samsung S23 kullanıcılarına birkaç sorum olacak. Telefonun bazı yorumlarında çok ısınıyor gibi şeyler yazılmış. Ben PUBG Mobile, carx street gibi oyunlar oynuyorum nadir de olsa. Şu anki telefonum mi 10t Pro da kasma ve ısınma gibi şikayetlerim olmadı. Şarj konusunda da pek emin olamadım S23 için.

Samsung Galaxy S23. Eğer bulabilirseniz 2. El iPhone 14 Pro alın iPhone alacaksanız.

Samsung S23 kullanıcılarına birkaç sorum olacak. Telefonun bazı yorumlarında çok ısınıyor gibi şeyler yazılmış. Ben PUBG Mobile, carx street gibi oyunlar oynuyorum nadir de olsa. Şu anki telefonum mi 10t Pro da kasma ve ısınma gibi şikayetlerim olmadı. Şarj konusunda da pek emin olamadım S23 için.

İkisi arasında S23 kalite olarak daha iyi bir cihaz. Isınma olayına gelince oyunda yüksek ayarlarda oynarsan ısınmayan cihaz yok. Gündelik kullanımda ısı olayı normal. Bir ihtimal aşırı güneşli bir ortamda belki gereğimden fazla ısınabilir.

Samsung Galaxy s23. eğer bulabilirseniz 2. el iPhone 14 Pro alın iPhone alacaksanız.

2. el telefonlara maalesef sıcak bakmıyorum.

Ben plus demiştim batarya konusunda daha iyi :).
Plus yazdığınızı gördüm ama çok plus modellerine bakmadığım için tam bilmiyorum. S22 nesilinde bataryada bir sıkıntı varsa Plus modelinde de var diye düşünmüştüm

2. el telefonlara maalesef sıcak bakmıyorum.

Plus yazdığınızı gördüm ama çok plus modellerine bakmadığım için tam bilmiyorum. S22 nesilinde bataryada bir sıkıntı varsa Plus modelinde de var diye düşünmüştüm
Bataryada plus modeli üzmez diye düşünüyorum. Hem s23 serisinde aman aman bir yenilik yok insanlar hala s20fe alıyor mesela. İlla da en yenisine gerek yok bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı