Samsung Galaxy S23 siyah renk soyulur mu?

Auburntusk

Hectopat
Makaleler
3
Bugün güzel bir kampanya ile internet üzerinden sipariş verdim ama 2-3 tane de olsa soyulma problemi yaşayan kişilerin yorumlarını gördüm (tabii nasıl kullandıklarına da bağlı). Siparişi iptal edip beyaz almama gerek olacak kadar sıkıntılı mıdır bu durum? S22'de vs. bu durumu yaşayan var mı acaba? Bundan öncesinde iPhone kullandığım için bilmiyorum kronik olacak derecede sıkıntı mı bu durum?

Bu arada uygun ekran koruyucu önerilerinize de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün güzel bir kampanya ile internet üzerinden sipariş verdim ama 2-3 tane de olsa soyulma problemi yaşayan kişilerin yorumlarını gördüm (tabii nasıl kullandıklarına da bağlı). Siparişi iptal edip beyaz almama gerek olacak kadar sıkıntılı mıdır bu durum? S22'de vs. bu durumu yaşayan var mı acaba? Bundan öncesinde iPhone kullandığım için bilmiyorum kronik olacak derecede sıkıntı mı bu durum?

Samsung'ların boyaları tırt oluyor biraz. Şarj girişinde çizilme olabilir en fazla, soyulma gibi bir problem olacağını zannetmiyorum.

8 aydır S22+ Siyah kullanıyorum. Ben öyle bir sıkıntı yaşamadım. Note 20'de kullanıyorum aynı zamanda sadece şarj giriş kısmında bir boya atması var. O da benim hatam tamamiyle. S22+ 'da öyle bir sıkıntı yaşamadım. Sizde de sorun olmaz büyük ihtimalle.

Dostun bende bugün sipariş verdim. Sen kaça aldin ve nereden aldın?

Bende S23 kullanıyorum öyle bir problem yaşamadım, zaten arka kısmında boya yok. Camın arkasında folyo var yani soyulma imkanı yok, belki çerçevesinde böyle bir olay olabilir bilgim yok.

Instagram story ve post paylaşımında çözünürlük düşüyor mu?
Hocam bir kere yeğenlerimi paylaşmıştım gayet net ve güzeldi, post paylaşmıyorum alt kısımda test için paylaştığım örnekleri alıntılıyorum oradan kendiniz inceleyebilirsiniz.

Yapabiliriz hocam İnstagrama bir resim yükleyeyim ama kalitesinin bozulup bozulmadığı anlamak için 2. resmi nereye yükleyebilirim?

Hocam hem İnstagrama hemde Drive'a yükledim HEIC biçimiyle.

İnstagramı ise "amontanatest" olarak bulabilirsiniz.

Hocam bir kere yeğenlerimi paylaşmıştım gayet net ve güzeldi, post paylaşmıyorum alt kısımda test için paylaştığım örnekleri alıntılıyorum oradan kendiniz inceleyebilirsiniz.
Hocam merhaba bende s23 düşündüm
İphone 13 30k olmuş
Kamera baya önemli benim için
Cihazı önerir misiniz?
Çektiğiniz fotoğraflara baktım
Video performansı nasıl?

Geri
Yukarı