Samsung Galaxy S23 vs iPhone 12

Samsung Galaxy Note 3, Note 8, J7 Prime, Galaxy M31s.

Kullandığınız modeller çok eski veya düşük modeller. Yeni nesil Samsung s serisi cihazlar hakkındaki önyargınızı bu cihazlar üzerinden yapmayın lütfen.

Güçlü, güncel ve kaliteli bir cihaz hocam, kesinlikle s23.

Tabii ki de o eski çöp modelleri kullansam bende Android'den soğardım. S23'teki işlemci A16 bionic ile A17 Pro arasında bir güce sahip. Ve bu telefona iPhone 12 parası veriyorsun. S24'ten bahsetmiyorum bile.

S23'ün şekli, görünüşü leş bana hiçbir güç Android aldıramaz yakın zamanda iPhone 12 geçeceğim zaten seneyede iPhone 16 veya 17 ne çıkarsa artık.

Öncelikle merhaba,

Yaklaşık 1,5 yıldır iPhone 7 kullanıcısıyım. iOS işletim sistemine alıştım yani. Teknosa üzerinde baktığımda iPhone 12 64 GB versiyounu 25.999TL. Samsung Galaxy S23 ise 31.000TL. Maalesef 30 bin lira üstüne çıkamam yani bu iki model arasında gidip geliyorum. S23 daha yeni olmasıyla bana cazip geliyor, iPhone ise iOS işletim sistemiyle 3-4 sene kesin götüreceği bilgisiyle cazip geliyor. Ben telefonu günlük işler için kullanan biri olduğum için oyun konusu pek önemli değil. Ama kamerası biraz da olsa önemli etken benim için. Sizce hangi telefonu seçmeliyim ya da başka model öneriniz var mı? (Samsung ve iPhone dışında marka önermezseniz sevinirim.)

Her türlü S23.

S23'ün şekli, görünüşü leş bana hiçbir güç Android aldıramaz yakın zamanda iPhone 12 geçeceğim zaten seneyede iPhone 16 veya 17 ne çıkarsa artık.

Öncelikle evet S23'ün önden görünüşünü bende beğenmiyorum. Her Samsung telefonda aynı görünüş. Gerçekten insanı bıktırıyor o nokta çentik ya da damla çentik olayı. Arka tasarımı bana göre gayet güzel ama. Ve iPhone 12'ye geçmek istiyorsanız iPhone cihazlarda gerçekten öyle çok bir şey yok bende eskiden çok istiyordum aldım bir tane sonra çok bir şey olmadığını anladım. Sizinki sadece bir heves gerçekten.

O paraya S23alırım iPhone 12 çok kötü bir cihaz bu döneme göre her ne kadar OLED ekran olsa dahi 11 alanlara bir şey diyemem çünkü zamanında alanlar çoğunluğu ama 12'yi şu anda almak çok büyük para kaybı S23 sizi üzmez tabii Instagram wp çok aktif değil iseniz.

O paraya S23alırım iPhone 12 çok kötü bir cihaz bu döneme göre her ne kadar OLED ekran olsa dahi 11 alanlara bir şey diyemem çünkü zamanında alanlar çoğunluğu ama 12'yi şu anda almak çok büyük para kaybı S23 sizi üzmez tabii Instagram wp çok aktif değil iseniz.

Evet haklısın S23 ile 12 karşılaştırılamaz bile özellikle bazı insanların elinde 10-15 bin liralık 120Hz telefonları görünce içim çok daha kötü oluyor. En üzüldüğüm etkenlerden biri oydu o kadar akıcı görünüyor ki 120Hz benim gözüme... O kadar para verip alamadım ve 3-4 sene daha bu telefonla idare etmek zorundayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı