Samsung Galaxy S24+ Tanıtıldı, İşte Özellikleri Ve Fiyatı

F/P krali olmus.
F/P ile alakası yok. Ülke bazında önceki nesle göre fiyat artışı çok fazla. Global pazarda da Ultra ve Plus modeli fiyat olarak ciddi artış göstermiş. S23+ geçen sene 33k idi, 30k'ya kadar düşmüştü, şimdi ise 47k. S23 modeli ise 25k idi, 23'e alınıyordu, şu an 40k. Yaz aylarında çıkacak iPhone ve yeni nesil Android rakiplerine göre fiyat olarak nasıl konumlanacak görmek gerek.

Keşke S24 ile S24+'i bu kadar ayirmasalardi. Plus cihazlar, Ultra'ya gittikçe yaklaşıyor.
İyi olmuş, diğer türlü Plus modelinin düz versiyonuna göre bir albenisi olmuyordu zaten.

@BERWAR ben Apple'ın sistemini daha çok beğeniyorum açıkçası. Boyut ile özellik ayrımı yok.
Küçük telefon seven biri olarak en tepe özellikleri taşıyan, küçük ekranlı bir cihaz isterim. Pro'lar da benim işime geliyor.
Samsung'un küçük sevenlere karşı bir olayı kalmamış gibi.
S23 Ultra'nin küçüğü güzel olurdu.

S24 serisinde gerçekten güzel bulduğum tek telefon diyebilirim.

@BERWAR ben Apple'ın sistemini daha çok beğeniyorum açıkçası. Boyut ile özellik ayrımı yok.
Küçük telefon seven biri olarak en tepe özellikleri taşıyan, küçük ekranlı bir cihaz isterim. Pro'lar da benim işime geliyor.
Samsung'un küçük sevenlere karşı bir olayı kalmamış gibi.
S23 Ultra'nin küçüğü güzel olurdu.

Küçük telefonlar ilgi görmüyor. İlgi görseydi firmalar üretirdi.

Boyut ile özellik ayrımı yok.
Apple'nin baz versiyonları kırpılıyor. Pro ve Max benzer düzeyde oluyor. 14 Pro ve 14 PM modellerinde kamera ve donanım olarak aynı. 15 Pro ve 15 PM arasında GPU ve zoom farkı var. Ayrıca Apple 4 tepe cihaz çıkarıyor. Haliyle Pro modelini Plus ve düz versiyonundan ayırmak zorunda. Samsung tarafında 3 model var o nedenle kırpması gerekiyor. S20 serisinden beri ilk defa Plus varyantı düz versiyonundan ekran, RAM ve şarj desteği olarak ayrışıyor.

@MessininFedaisi Xiaomi, 14 cihazına bayağı tepe özellikleri verdi. Boyutu 6.36", kısmen küçük sayılır.
Apple da Pro cihazlari üretiyor. Bence ilgi görüyor, Samsung pek yanaşmıyor gibi.

Ben küçük deyince 6 inç ve altındaki cihazlardan bahsettiğinizi sanmıştım pardon.

Geri
Yukarı