Samsung Galaxy S24+ Tanıtıldı, İşte Özellikleri Ve Fiyatı

Zaten şu an 15 Pro ile aynı fiyatta evet rekabet için güzel ama o kadar paraya çıkan birinin gidip Samsung alacağını sanmıyorum. Dediğiniz gibi bunda da ciddi fiyat düşüşü olur o zaman satışlar patlar gibi duruyor.
Açıkçası S24+ her şeyi ile iPhone 15 Pro'dan daha iyi. Hem kamera olsun hem güvenlik olsun hem de her şey olsun. Bunu kabul etmeyecek Apple Kid'ler olabilir ancak bunu kabul etmeniz gerekli.

Zaten şu an 15 Pro ile aynı fiyatta evet rekabet için güzel ama o kadar paraya çıkan birinin gidip Samsung alacağını sanmıyorum. Dediğiniz gibi bunda da ciddi fiyat düşüşü olur o zaman satışlar patlar gibi duruyor.
S24 Ultra ile 15 Pro çok iyi cihazlar. Seçim yapacak kişi ya iOS'a bakar ya da ısırılmış elma logosuna. Elma logosu var diye alanlar alsın önemi yok zaten. Ha bu arada gayet satar S24 Ultra Apple severler olduğu gibi Samsung sevenler de çok.

Açıkçası S24+ her şeyi ile iPhone 15 Pro'dan daha iyi. Hem kamera olsun hem güvenlik olsun hem de her şey olsun. Bunu kabul etmeyecek Apple Kid'ler olabilir ancak bunu kabul etmeniz gerekli.

Ne Apple kidi abim S24+ ön sipariş ettim zaten? Ancak doğruya doğru o kadar para verecek birisi her zaman acaba der. Şu şekil amiral gemisi telefon ellemeyip gelen geçene Apple kid diye racon keseceksin.

S24 Ultra ile 15 Pro çok iyi cihazlar. Seçim yapacak kişi ya IOS'a bakar ya da ısırılmış elma logosuna. Elma logosu var diye alanlar alsın önemi yok zaten. Ha bu arada gayet satar S24 Ultra Apple severler olduğu gibi Samsung sevenler de çok.

Şu elma logosu muhabbeti sıkmadı mı ya. 13 yaşında çocuk kandırır gibi elma logosuna bakarak alıyorlar diyorsunuz. Yazılıma, ekosisteme alışan adam alsa bile "ısırılmış elma diye aldı" eleştiriyorsunuz. Forumun Android kitlesi aşırı enteresan.

Şu elma logosu muhabbeti sıkmadı mı ya. 13 yaşında çocuk kandırır gibi elma logosuna bakarak alıyorlar diyorsunuz. Yazılıma, ekosisteme alışan adam alsa bile "ısırılmış elma diye aldı" eleştiriyorsunuz. Forumun Android kitlesi aşırı enteresan.
iOS'a bakıp alırlar diye eklemişim ya. Etrafında hiç elma logosu için alan görmedin sanırım. Apple güzel marka ama oradaki elma logosu için alıp telefonu biraz bile araştırmayan kitle olduğu da ortada. iPhone 11 örneğini verebilirim şu an. Fosil sayılabilecek bir telefona 22000 TL veriyorlar. Ekosistemin falan varsa anlarım ancak sırf oradakı elma logosu için 11 almanın mantığını kimse açıklayamaz. Ben Android kitlesi içinde değilim. S24 Ultra alacak param olsa muhtemelen 15 Pro tercih ederim çünkü kütük gibi S24 Ultra. Yazdığımı doğru anlarsan ve öyle yorum yaparsan sevinirim.

Ne Apple kidi abim S24+ ön sipariş ettim zaten? Ancak doğruya doğru o kadar para verecek birisi her zaman acaba der. Şu şekil amiral gemisi telefon ellemeyip gelen geçene Apple kid diye racon keseceksin.

Dostum önceki konularda dediğim gibi S23+ kullanıyorum ve ondan önce de iPhone 13 Pro Max kullanma şansım oldu 7-8 ay gibi bir süre. amiral gemisine gelecek olursak yılların amiral gemilerini defalarca kullandım ve o yılların Apple telefonlarının da bazılarını kullandım ve Apple benim için değil yani o bütçeye çıkan birisi de Samsung alır bana kalırsa şu an.

Dostum önceki konularda dediğim gibi S23+ kullanıyorum ve ondan önce de iPhone 13 Pro Max kullanma şansım oldu 7-8 ay gibi bir süre. amiral gemisine gelecek olursak yılların amiral gemilerini defalarca kullandım ve o yılların Apple telefonlarının da bazılarını kullandım ve Apple benim için değil yani o bütçeye çıkan birisi de Samsung alır bana kalırsa şu an.

S23 kullandığınızı iddia ediyorsanız olayı daha iyi bilmeniz gerekirdi. Şu anki fiyatı 2 ay sonra falan düşecek olması ve çok daha aşağı fiyata alabilecek insanların olduğunu bilmeniz gerekirdi. Doğal olarak insanlar o kadar fiyata çıkınca Samsung'un fiyat düşme riskini düşünür her zaman. Bunu iddia ederek Samsung sevdanızı ifşalamanıza gerek yoktu bu yadsınamaz bir gerçek çünkü. Sanki hiç amiral gemisi kullanmamış ama canını savunur gibi savunan kişiler gibi triplere girmenize şaşırdım zaten.

IOS'a bakıp alırlar diye eklemişim ya. Etrafında hiç elma logosu için alan görmedin sanırım. Apple güzel marka ama oradaki elma logosu için alıp telefonu biraz bile araştırmayan kitle olduğu da ortada. iPhone 11 örneğini verebilirim şu an. Fosil sayılabilecek bir telefona 22000 TL veriyorlar. Ekosistemin falan varsa anlarım ancak sırf oradakı elma logosu için 11 almanın mantığını kimse açıklayamaz. Ben Android kitlesi içinde değilim. S24 Ultra alacak param olsa muhtemelen 15 Pro tercih ederim çünkü kütük gibi S24 Ultra. Yazdığımı doğru anlarsan ve öyle yorum yaparsan sevinirim.

Elbette eklediğinizi görüyorum ama 2 3 Samsung seven kişiden like almak için "elma için" eklemenize gerek yoktu diye düşünüyorum. 70 75bin TL verecek birisi sizce elma için mi alır? Hani 11 örneğiniz evet mantıklı ama her olayda geçerli bir şey değil.

Elbette eklediğinizi görüyorum ama 2 3 Samsung seven kişiden like almak için "elma için" eklemenize gerek yoktu diye düşünüyorum. 70 75bin TL verecek birisi sizce elma için mi alır? Hani 11 örneğiniz evet mantıklı ama her olayda geçerli bir şey değil.
Beğeniyi ne yapayım. 70000 TL verecek birisi de elma için alabilir evet. Kredi çekip o elma logosu için alanlar var. Islemcisini sorsan daha onu bilemez ama alıyor. Oradaki logo için almayan kişilere lafım yok ihtiyacın vardir kredi de çekersin ama emin ol o kadar parayı logo icin verenler de var.

Exynos 2200, (AMD RDNA) Samsung Xclipse 920 ile döneminde Ray Tracing konusunda liderdi.
2400'den de aynı başarıyı bekliyorum.
Exynos 2400'ün sitesi gelmiş.
Hocam ben S24+'ı snapdragon işlemcili çıkarsa alırım diyordum fakat exynos çıkmış. Sizce exynos almak pişman eder mi? Sırf SD diye gidip S23+ mı alınmalı?

Yeni konular

Geri
Yukarı