Samsung Galaxy S24 Tanıtıldı, İşte Özellikleri ve Fiyatı

Güzel bir telefon olmuş. iPhone 13 ile yakın fiyatlarda ama 13'ü yok eder. Exynos 2400 kötü olmayacak bekleyin ve görün boş düşmanlık besleyenleri pek dinlemenizi önermem.

S24 serisi Instagram uygulaması içinde tüm kameraları kullanabilecekmiş sanırım. Aynı zamanda HDR seçeneği de olacak. "Abi ayfon sosyal medyada daha optimize ya."

Görselde en soldaki S24 Ultra modeli Gen 3 ile geliyor. Sağdaki 2 cihaz ise Exynos 2400.

Dosya Ekleri

• Screenshot_833.png
    Screenshot_833.png
    656,6 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
FHD+ ekran, 8 GB RAM olması ve Exynos ile gelmesi kötü olmuş. Ablama 2019'da aldığımız A70'de 8 GB RAM vardı. A serisi bütçe odaklı oluyor bunlar amiral gemisi.

S6'da bile QHD var.
Küçücük ekranda FHD bile gayet premium, fazlası batarya düşmanı. Gereği yok bence, çok gereksiz fazla olduğunu düşünüyorum.
Tabii olsa daha premium olur.

Sony 10 yıl önce 4K ekranlı telefon yapabiliyorsa şimdi de yapılabilmeli, kavisli Edge panelden düz panele geçilmesi çok büyük downgrade olmuş. Belki takas desteği ile geçerim diyordum artık S25 Ultra'yı bekleyeceğiz.

Sony 10 yıl önce 4K ekranlı telefon yapabiliyorsa şimdi de yapılabilmeli, kavisli Edge panelden düz panele geçilmesi çok büyük downgrade olmuş. Belki takas desteği ile geçerim diyordum artık S25 Ultra'yı bekleyeceğiz.
6 inçlik ekranda 4K panel kullanmak israf, başka bir şey değil.

AI ozellikleri ve sosyal medya ile ilgili seyler S23 serisine de gelecek deniliyor.

Aah niye boyle ki sonuçlar. Sebepsiz yere Exynos çöp dememek gerekiyormus demek ki.

Exynos çöp diyenler için görsel bırakayım.

Exynos 2400 PUBG üzerinde 90 FPS desteğine sahip. Oyun testini izledim sabit bir şekilde rahatça 90 FPS verebiliyor.

Lafı uzatmayayım test videosunu atıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240120_145728_Chrome.jpg
    Screenshot_20240120_145728_Chrome.jpg
    328,7 KB · Görüntüleme: 16
  • Screenshot_843.png
    Screenshot_843.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 7
  • Screenshot_845.png
    Screenshot_845.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 6
  • Screenshot_847.png
    Screenshot_847.png