Samsung Galaxy S24 Ultra Kamera Dizilimi Sızdırıldı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Samsung-Galaxy-S24-Ultra.jpg

Samsung, 2021’den bu yana Galaxy S serisinde dört arka kameraya sahip Ultra modellerini piyasaya sürmüştü. Bu modellerde 3x telefoto ve 10x periskop telefoto birimleri bulunuyordu. Ancak güvenilir bir kaynak olan Ice Universe, Samsung Galaxy S24 Ultra ile birlikte bu durumun değişebileceğini iddia ediyor. Kaynak, Samsung’un S24 Ultra’dan 3x telefotoyu çıkarıp periskop telefoto ile birleştirdiğini söylüyor. […]

Devamı: Samsung Galaxy S24 Ultra Kamera Kurulumu Sızdırıldı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Tadı kaçtı artık telefon sektörünün adamlar yakında 3 ayda bir üst seviye cihaz tanıtmaya başlayacaklar. Eskiden senede 1 kere tanıtım olurdu bu bildiğin sazan AVI.
Tüketim çılgınlığı resmen ben olsam iki senede bir çıkarırım. Ayrıca Exynos'un iyi olacağını pek sanmam.

Tadı kaçtı artık telefon sektörünün adamlar yakında 3 ayda bir üst seviye cihaz tanıtmaya başlayacaklar. Eskiden senede 1 kere tanıtım olurdu bu bildiğin sazan AVI.
Aynı şeyin grisini çıkarıyorlar. Bir işlemci değişiyor o kadar. Sektör fazla abartmaya başladı.

Tüketim çılgınlığı resmen ben olsam iki senede bir çıkarırım. Ayrıca Exynos'un iyi olacağını pek sanmam.
Aynı şeyin grisini çıkarıyorlar. Bir işlemci değişiyor o kadar. Sektör fazla abartmaya başladı.
Gerçekten öyle. 2018'den sonra çıkan modeller hep aynı gibi, heyecanlandırmıyor. Eskiden, yeni seri nasıl olacak acaba diye merakla beklerdik çoğu modelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı