Samsung Galaxy S24 veya iPhone 15

Tprknn

Zeptopat
Daha fazla  
Yakın zamanda telefon alacağım. iPhone'u işletim sistemi ve tip olarak daha çok beğeniyorum. Samsung'da da 120Hz ekran var. Kararsız kaldım. Samsung 39.000 TL, iPhone 50.000 TL.

Yakın zamanda telefon alacağım. IPhone'u işletim sistemi ve tip olarak daha çok beğeniyorum. Samsung'da da 120Hz ekran var. Kararsız kaldım. Samsung 39.000 TL, iPhone 50.000 TL.

Hocam bana kalırsa yeni cihazları bekleyin (başka markaların) ama eğer başka Apple cihazlarınız varsa iPhone 15 mantıklı.

Eğer android alacaksanız bence diğer markalarada şans verin (yakın tarihte çıkacaklarını düşünüyorum) ben şahsen motorolayı bekliyeceğim.

Dosya Ekleri

• 71Sej-RypfL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg
    71Sej-RypfL._AC_UF894,1000_QL80_.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 25
Yakın zamanda telefon alacağım. IPhone'u işletim sistemi ve tip olarak daha çok beğeniyorum. Samsung'da da 120Hz ekran var. Kararsız kaldım. Samsung 39.000 TL, iPhone 50.000 TL.

Gerçek bir iPhone deneyimini Pro serisi cihazda yaşarsınız hocam. O paraya düz 15'i önermiyorum parasını hak eden bir telefon değil. 2. el 14 Pro bakmanızı veya daha alt bütçelere 13 Pro da bulabilirsiniz.
2. ele bulaşmam derseniz S24 derim.

Hocam bana kalırsa yeni cihazları bekleyin (başka markaların) ama eğer başka Apple cihazlarınız varsa iPhone 15 mantıklı.

Eğer android alacaksanız bence diğer markalarada şans verin (yakın tarihte çıkacaklarını düşünüyorum) ben şahsen motorolayı bekliyeceğim.
S24 almanı tavsiye ederim.
iPhone 15 kullanıyorum, aradaki fiyat farkına değeceğini düşünmüyorum şahsen. 120Hz ekran büyük artı bence.

Gerçek bir iPhone deneyimini Pro serisi cihazda yaşarsınız hocam. O paraya düz 15'i önermiyorum parasını hak eden bir telefon değil. 2. el 14 Pro bakmanızı veya daha alt bütçelere 13 Pro da bulabilirsiniz.
2. ele bulaşmam derseniz S24 derim.
teşekkürler cevaplarınız için

Yeni konular

Geri
Yukarı