Samsung Galaxy S3 Android 4.3 Aşırı Kasma Sorunu

Dalga geçmiyorum, Google Play Hizmetleri, Google ve Youtube uygulamaları benim S3 cihazıma'da sizinki gibi yük bindiriyor. Bazen telefon'dan video izlerken aşırı kasma yapıyor, ekrana pencere geliyor 'Google uygulaması yanıt vermiyor. Kapatmak ister misiniz?' diye. Tamam butonuna basınca kısa süreliğine kasma gidiyor ama kapanan uygulama tekrar arka planda açıldığından yine kasıyor. RAM Booster'i silin. Onun yerine Home tuşuna 2 saniye gibi bir süre basılı tutun (cihaz çalışırken) ve son uygulamalar kısmı çıkacaktır. Sol alttaki (ismini bilmediğim) butona basın. Karşınıza gelen pencerede 'Etkin Uygulamalar' ve 'RAM' sekmesi olacak. İlk söylediğim sekmeden etkin uygulamalarınızı kapattıktan sonra RAM kısmına geçip 'Belleği Sil' butonuna basın. Kasmanız büyük ihtimalle azalacak. Ve ben telefonumu O.C olarak kullanıyorum. Google Play'de 'No-frills CPU Control' programını indirin. Root iznini verdikten sonra gelen pencereden işlemci frekansını istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Eğer dediğim şeyler işinize yaramazsa yine sorabilirsiniz. @iuluocak

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı