Samsung Galaxy S3 Orjinal Rom Yükleme

Ahmet Öztürkk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben telefonuma cyanogenmod yükledim. Şimdi orjinal rom yüklemek istiyorum . Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Şimdi ise sammobile sitesinden orijinal türkiye romunu indiriyorum bana yardım ederseniz sevinirim. Vereceğiniz cevaplardan Allah Razı Olsun.

ClockWorkMod Recovery'nin telefonunuza uygun sürümünü bulup yükleyin. Telefonunuz açılıyor mu? Açılıyorsa bu programların Play Store'da uygulamaları var, telefonunuza uygun sürümü bulup yüklüyor. Hiç uğraşmıyorsunuz. Ama root yetkisi istiyor.

Bende Cyanogenmod yükledim ve yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Çok memnunum. Sen neden orjinal roma dönmek istiyorsun. Kullandığım sürüm CM11 Snaphot M11.

CyanogenMod ile kendiliğinden recovery modu geliyor. İndirdiğiniz dosyayı SD karta atın, recovery modda başlatın, "install zip from sd card" deyin ve dosyayı bulup seçin.
Hocam rom indi ve ben şimdi sd card'a atıyorum şimdi odin falan hiç bişe gerekmez mi ?

Bende Cyanogenmod yükledim ve yaklaşık 2 aydır kullanıyorum. Çok memnunum. Sen neden orjinal roma dönmek istiyorsun. Kullandığım sürüm CM11 Snaphot M11.
Yok be abi orijinal hoşuma gidiyordu ama birde cyanogenmod'u yeni duydum ve bunun üzerine atayım dedim ama pek ama pek beğenmedim orijinal iyidir be abi... Hem garantide gitti romda orijinal iyidir bana yapmam gerekenleri anlatır mısın ? Orijinal romu yükledim indi sd card'a atıyorum şimdi ne yağacağım ?

Hocam rom indi ve ben şimdi sd card'a atıyorum şimdi odin falan hiç bişe gerekmez mi ?

Yok be abi orijinal hoşuma gidiyordu ama birde cyanogenmod'u yeni duydum ve bunun üzerine atayım dedim ama pek ama pek beğenmedim orijinal iyidir be abi... Hem garantide gitti romda orijinal iyidir bana yapmam gerekenleri anlatır mısın ? Orijinal romu yükledim indi sd card'a atıyorum şimdi ne yağacağım ?
ROM dosyasının tam adını atar mısın hocam? Veya atmadan önce klasörün resmi de olabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı