Samsung Galaxy S3 Orjinal Rom Yükleme

ROM dosyasının tam adını atar mısın hocam? Veya atmadan önce klasörün resmi de olabilir.
Adsız.png İşte resim

Sen bilirsin. Telefonun sonuç olarak Android 4.4.4 kitkat kullanıyor olması, hız, stabil olması ve performansı 4.3 sürümüne göre kat kat daha iyi. Bence bir daha düşün. :D

Sen bilirsin. Telefonun sonuç olarak Android 4.4.4 kitkat kullanıyor olması, hız, stabil olması ve performansı 4.3 sürümüne göre kat kat daha iyi. Bence bir daha düşün. :D
Hocam ben bu konuda kararlıyım sizin görüşünüze de saygı duyarım dosyam indi yapmam gereken nedir ?

Bu büyük ihtimalle "tar.md5" olarak inmiş. İçindeki dosyayı atar mısın? Emin olalım. Eğer tar.md5 ise Odin'den yüklemen lazım.
1.png Lütfen yardım edin.

Hocam ben bu konuda kararlıyım sizin görüşünüze de saygı duyarım dosyam indi yapmam gereken nedir ?

Eki Görüntüle 30586 Lütfen yardım edin.
sa.png Diğer bir resim

Hocam bunun Odin'den yüklenmesi lazım. Daha önce CM'yi nasıl kurdunuz?
CM derken ? modu mu ? Modu indirdim download moda alıp teli odin ile gereken işlemleri yaptım. Daha sonra gapps uygulamaları falan rom derken recovery menüsünden kurdum açıldı ayarladım o kadar.
Şimdi sadece odin ile mi yükleyeceğim PDA kısmına tar dosyasını ekleyip teli download moda alıp mı yükleyeceğim hocam ?

YARDIM ???

Bu büyük ihtimalle "tar.md5" olarak inmiş. İçindeki dosyayı atar mısın? Emin olalım. Eğer tar.md5 ise Odin'den yüklemen lazım.
Hocam Allah aşkına yardım edin telefonu download moda aldım pc ye bağladım PDA kısmında o dosyayı seçeyim mi start' a basayım mı ?

sa.png Diğer bir resim

CM derken ? modu mu ? Modu indirdim download moda alıp teli odin ile gereken işlemleri yaptım. Daha sonra gapps uygulamaları falan rom derken recovery menüsünden kurdum açıldı ayarladım o kadar.
Şimdi sadece odin ile mi yükleyeceğim PDA kısmına tar dosyasını ekleyip teli download moda alıp mı yükleyeceğim hocam ?

YARDIM ???

Hocam Allah aşkına yardım edin telefonu download moda aldım pc ye bağladım PDA kısmında o dosyayı seçeyim mi start' a basayım mı ?
sdaca.png Buyurun resim start diyeyim mi ama telefona dokunmadım bile sadece download moda aldım usb kabloyu taktım odin'i yönetici olarak çalıştırdım dosyayı seçtim şimdi start desem telefon eski halini geri alır mı ?

Arkadaşlar romu attım ama yanlışlıkla yukarıda reset yazısı yazıyordu bende bir başka uygulamaya dalmıştım fakat odin'i kapattım şimdi telefon da samsung yazısı yazıyor ve bir kez açılıp kapandı şimdi ise sadece yazı yazıyor üstünde ise mavi ışığı yanıp sönüyor @Recep Baltaş yardım hocam herkes yardım etsin ne yapacağımı bilmiyorum ???

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı