Samsung galaxy s3 root

lqx104

Hectopat
Root işlemini yapmak istiyorum oyunlar için hile yapmak için ve cpu için. Ama korkuyorum da garanti dışı kalır diye. Neden garanti dışı kalıyor? Naparsam garanti dışı kalır?

Root yaparsan ve Rom yüklersen garanti dışı kalır. Root yaptıktan sonra sayacı sıfırlayıp orijinal romu yüklemeniz durumunda telefon yeniden garanti sürecine girer.

Root işlemini Framaroot programı ile kolayca yapabilirsiniz.

Root işlemini yapmak istiyorum oyunlar için hile yapmak için ve cpu için. Ama korkuyorum da garanti dışı kalır diye. Neden garanti dışı kalıyor? Naparsam garanti dışı kalır?

Telefonun garanti dışı kalır. Fakat garantilik bir iş çıkarsa garantiye göndermeden önce tringleaway ile sayacı sıfırlayıp stock rom yüklersen hiçbir sorun kalmaz. Tavsiyem OC sakın yapma. Telefon boştayken bile ısınacak hiç o işlere girme bence. Telefonun donanımı yetiyor zaten OC'luk bir ihtiyaç hissetmedim hiç şu ana kadar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı