Samsung Galaxy S3'e nasıl root atarım?

• Konuyu başlatan pcislocked
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 3B
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@Berkant Ayhan Karabudak sağolsun.
Peki bir kaç sorum daha olacak.

1. Garanti iptal oluyormuş. Doğru mu?
  2. Telefon sıfırlanır mı?
Bu arada root atma isteğim bir ekran kaydetme uygulamasının root istemesi. Ayrıca videoda S3 mini diyor. Bende normal S3 var.

1.Sorunuz oluyor fakat Berkantın kanalında garantiye sokma ile ilgili bilgide var ( Download sayacını sıfırlama videosu)
2.Telefon kurulumu yaparken sıfırlanabilir "wipe data gibi bir seçenek vardı" kurulumda yapılıyor fakat yapmasanızda olur diye biliyorum ama kesin bir bilim yok. @Berkant Ayhan Karabudak size sorayım sıfırlanıyor mu?

1.Sorunuz oluyor fakat Berkantın kanalında garantiye sokma ile ilgili bilgide var ( Download sayacını sıfırlama videosu)
2.Telefon kurulumu yaparken sıfırlanabilir "wipe data gibi bir seçenek vardı" kurulumda yapılıyor fakat yapmasanızda olur diye biliyorum ama kesin bir bilim yok. @Berkant Ayhan Karabudak size sorayım sıfırlanıyor mu?

Wipe data and Factory Reset yapmak zorundasınız.

Peki bir kaç sorum daha olacak.

1. Garanti iptal oluyormuş. Doğru mu?
  2. Telefon sıfırlanır mı?
Bu arada root atma isteğim bir ekran kaydetme uygulamasının root istemesi. Ayrıca videoda S3 mini diyor. Bende normal S3 var.

Stock ROM atarsanız garanti geri gelir. Kanalımda sayacı sıfırlama videosu var. :) Samsung'larda ROM kurulumu aynıdır, tabi sizin dosyalarınız farklı olacak.

Ya sen nasıl korkmuyorsun kurarken ya.

İlk kurduğumda bumbuz olmuştum. Şimdi günde 2 kere ROM atıyorum. :D Korkmaya hiç gerek yok.

Bana şu videonun arkaplan müziği baya yardımcı olmuştu, ROM'u atarken hep bunu dinlemiştim. Sizede ilham verebilir belki. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bende eski tabletime bi custom rom atmıştım zamanında kurulumda için bi değişik oluyor ben içimden Brick olursa naparım ben diyordum. Annem Galaxy wini bootloop ettiğimden beri rom kurmama veya root yapmama izin vermiyor. :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı