Samsung Galaxy S4 Alınır mı ?

gezer3082

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Abim İstanbul'a gidecek ve giderken bana Galaxy S4 almasını istedim. Sizce Galaxy S4 bu zamanda alınabilir bir telefon mu ? 2014 yılında kullandım ama arızalı idi telefoncuya verdim telefon pert oldu gitti. Siz önerir misiniz S4'ü ? Bir de fiyatı İstanbul'da 525 TL. Diyarbakır'da ise 650 TL. Sizce alayım mı ? Teşekkürler.

Hem Samsung hemde 2. El mi alacaksın. Uzak dur arkadaşım. Stresten kurdeşen olursun. Paranı biriktir. 1100-1300 lira bandındaki telefonlara yönel.

Tavsiye etmem. Bütçe arttırıp LG G2 satın alın sıfır. 2. El Samsung kesinlikle önermem. Ancak bir hafta gibi kısa sürelerde kullanılmış ürünleri tavsiye ederim.

Arkadaşlar kusura bakmayın cevap veremedim ceza verdiler 1 Haftalık ve ne için ceza aldığımı bilmiyorum. Arkadaşlar cihaz sıfır sadece yurtdışından getirilip imei atılıp öyle satışa sunuluyor. Neden alınmaz arkadaşlar ? Bana gidip S6 Edge Plus al demiyorsunuz galiba ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı