Samsung Galaxy S4 Halen Alınır mı?

S4 asla ve asla alınmaz alınacak en kötü ihtimal tabikide herkes gibi G2 diyeceğim hem kullanmadan önce hem kullandıktan sonra ama benim yanlar çatladı tek sorunda bu (garantiye verirseniz düzeltirler hepsinde olmuyor).

Teşekkürler. LG G2 almaya karar verdim :)

G2 ye güncelleme ne zaman gelir biliyomusun?

Doğru kararı vermişsiniz şimdiden hayırlı olsun.
Güncelleme dağıtımı başladı. Üstelik 5.0 ya da 5.0.1 değil, direkt olarak 5.0.2 verildi. Ben Italya v30a Rom'unu kurdum, oldukça stabil.

Bir S4 kullanıcısı olarak almanı tavsiye etmem. Hatta bence android hiçbir cihaza bakma. Bütçenin yettiği Iphone'u al .

Artık Android, Lollipop ile çok daha stabil oldu. iOS ise eski stabilitesini kaybediyor. Zaten 5s'in öncesinde stabilite yok. Samsung'un berbat sistemine bakanlar android'den nefret ediyor genelde. Stabilitede artık Android, iOS'u da geçiyor. Örneğin LG G2, 5.0.2 ile gayet akıcı ve hızlı.

Şahsen tüm telefonları gördüm , kullandım, soruşturdum ve android önermiyorum. Eğer illa da android alacağım diyorsanız da bence Sony Z serisi alın. Ama tekrardan söylüyorum Iphone almalısınız.

Şahsen tüm telefonları gördüm , kullandım, soruşturdum ve android önermiyorum. Eğer illa da android alacağım diyorsanız da bence Sony Z serisi alın. Ama tekrardan söylüyorum Iphone almalısınız.

Ben bile onlarca telefon kullandım. Senden 7 yaş büyüğüm ve tüm telefonları kullandım demiyorum, diyemem de çünkü bu imkansız..
iPhone'un alınacak hiçbir güzel yanı yok. Stabilite falan hikaye. Kapalı metal bir kutuya binlerce lira ödemek mantıksız.. Samsung Note 4, iPhone'un en iyisinden daha iyi.

Neden Android önermediğinizi anlamıyorum. iPhone alıp hiçbir şey yapamayan insanlar Android'i kötülüyor benim gördüğüm kadarıyla. LG G3 kullanıyorum daha önceki bütün cihazlarımda Android'di ama stabilite sorunu falan yaşamadım şahsen. Android kasıyor diyenler 512 MB Ram'li Samsung android telefonlarını alan insanlar oluyor genelde.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı