Samsung Galaxy S4 Alınır Mı?

Sırayla cevaplayayım:
1)Şuana kadar bir sorun yaşamadım şimdilik şikayetim yok.

2)Denediğim oyunlarda falan da kasma olmadı. Touchwiz arayüzü de hiç saçmalamadı şuana kadar. Akıcı yani :D

3)Burada öznel konuşacağım biraz :) Donanımı iyi TR modelinde işlemci olarak Exynos kullanıyor ama pek hissetmiyorsunuz.(Yurtdışı snapdragon 600.) Ekran parlaklığı , Gorilla Glass 3 kullanması , Full HD ekranda 441 ppi değer benim için çok güzel artılar. Kamerasıyla ilgili çok yorum yapamayacağım fazla kullanmıyorum çünkü. Ama çektiğim 3-5 fotoğrafta bir bozukluk görmedim. Net ve güzeldi yani.

Eksilerine gelirsek yük altında ısınması (gerçi her telefon ısınıyor :D) ve pilin çabuk bitmesi. Ancak Samsung kararlılık güncellemesi yayınladı. Isınma sorunu bir nebze olsun çözüldü. Eskisi gibi ısınmıyor. Ancak hala var. Pil artık daha yavaş bitiyor. Güncel olmak önemli :D
Birde yan çıtanın boyası hemen en ufak bir darbede dökülecekmiş gibi geliyor bana. (Belkide paranoya yapıyorumdur :D)

4) Evet arkadaşım S4 ü öneririm ben memnunum şimdilik. Alırsan hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inşallah. :)

Cevapların için teşekkür ederim :D

Neye göre ? Kime göre ? Ne için kullanacağın ve hangi işletim sistemi cazip geliyor ? bunları tart ve karar ver.

S4 güzel telefon hem özellik hem de donanım yönünden. Migrosta 1000 TL ye sıfırı satılıyor. Güncellemelere de çok kafayı takma kendi içindeki yazılımı kullanırsın 2 sene en az, güncelleme olsun olmasın.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı