Samsung Galaxy S4 Mini Kasma Sorunu

• Konuyu başlatan Muhammed85
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 58
  • Görüntüleme 7B
M

Muhammed85

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar telefonum'un ekranı kırıldı. Telefonu 1 ay 2 hafta sonra yaptırdım yani dün telefonu aldım telefon kasıyor neden bilmiyorum kırılmadan önce böyle olmuyordu. Telefonu sıfırladım tekrar kurdum fakat hala aynı. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

NOT: Telefonu Turkcell bayisinde yaptırdım parça çalma söz konusu olamaz. Telefon Şarj %2 civarıydı taktım şarja 4 saatte şarj oldu. Dediğim gibi yardımlarınızı bekliyorum. Turkcell bayisine telefon garantili mi sormayı unuttum garantisi gitmiş midir? Şimdiden teşekkürler. @Murat5038 @Asım Demir

@Silinen üye

Dediğim gibi 1 ay'dan fazla oldu kapalı ondan olabilir mi acaba kafam oraya takıldı. Şöyle 1 hafta geçsin sorun devam ederse götüreceğim ısınma var evet.

Isınma S4 Mini'de normal bir durum. Yazılımı sıfırla, birkaç gün test et. Problem düzelmez ise servise öyle git.

Kasmak ve Samsung, hayret ettim desem yalan. Ekranını değiştirdikten sonra sıfırdan yazılım atmış olabilirler ve o yazılımda hata olabilir. Sen ne kadar fabrika ayarlarına döndürsen de aynı yazılım olduğu için sorun devam edecektir. Ya Samsung'un kronik sorunudur, ekranı yaptırdıktan sonra denk gelmiş olabilirsin ya da yazılımda sıkıntı vardır. Ki büyük ihtimalle birincisi. Yani kısaca Samsung'un vefat etmeye başlamış arkadaşım, geçmiş olsun. Ben diyeyim 6, sen de 9 ay yaşar. 1 seneyi görürse helal olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 sene oldu alalı. :) Yani sorun nerede?

@Murat5038 telefonum'un yazılımını nasıl onarabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim belki başka işletim sistemi kurmuşlardır ondan kasıyor olabilir. Bilmiyorum.

Bayiye gittim söyledim abi dedim telefon ekranı yapıldı telefon kasıyor dedim. Fabrika ayarlarına sıfırla dedi sıfırladım abi dedim. Yapacak bir şey yok dedi böyle kullanacaksın. Abi dedim telefon ekran kırılmadan önce gayet hızlıydı ekran değişti böyle oldu biz sadece erkanı değiştik dedi başka bir şey yapmadık. Adama sordum ekran yapıldığı için garanti dışı kaldı mı evet kaldı dedi. Yani kısaca hem garanti bitti hem telefon kasıyor ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun. O kadar parayı boşuna mı verdim. :( @Murat5038 @Asım Demir

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı