Samsung Galaxy S4'ü Tavsiye Eder Misiniz?

Bataryanın çıkarılamaması ve SD kart takılamaması büyük bir eksi ama bu telefona Snapdragon 800 ve Adreno 330 var . Ayrıca birçok kişileştirme ve kasmayan , kullanıcı dostu bir arayüz bulunmakta . Tasarım çok yenilikçi ve ele oturan bir kasaya sahip . Üstelik telefonun fiyatı 1.500 TL . Halen nasıl S4'ü önerebiliyorsunuz anlamıyorum . Güncelleme konusunda Samsung önde değil aksine geride . S4 miniye 5 aydır 4.4 güncellemesi gelmedi .

Bataryanın çıkarılamaması ve SD kart takılamaması büyük bir eksi ama bu telefona Snapdragon 800 ve Adreno 330 var . Ayrıca birçok kişileştirme ve kasmayan , kullanıcı dostu bir arayüz bulunmakta . Tasarım çok yenilikçi ve ele oturan bir kasaya sahip . Üstelik telefonun fiyatı 1.500 TL . Halen nasıl S4'ü önerebiliyorsunuz anlamıyorum . Güncelleme konusunda Samsung önde değil aksine geride . S4 miniye 5 aydır 4.4 güncellemesi gelmedi .
s4 mini amiral gemisi değil

s4 mini amiral gemisi değil

İphone 4'te 4 senelik telefon ama ios 8 güncellemesi alacak .
Güncelleme sadece amiral gemisi cihazlara gelmez . Güncellemenin amacı ,
Kasma , takılma , donma yaşayan cihazların sorunlarını gidermektir . Şimdilik Amiral gemilerinin zaten güncellemeyi ihtiyacı yok .

İphone 4'te 4 senelik telefon ama ios 8 güncellemesi alacak .
Güncelleme sadece amiral gemisi cihazlara gelmez . Güncellemenin amacı ,
Kasma , takılma , donma yaşayan cihazların sorunlarını gidermektir . Şimdilik Amiral gemilerinin zaten güncellemeyi ihtiyacı yok .
ama şuan biz burda iki amiral gemiden bahsediyoruz ve iphoneden değil lg den bahsediyoruz ve s3 g2 den kat kat önce çıkmasına rağmen s3 4.3 iken g2 4.2.2 idi

Aslında bu telefonu ne amaçla aldığına bağlı. Yani oyun oynamak için mi alıyorsun? Ya da sadece internette ve sosyal ağlarda takılmak için mi alıyorsun? Eğer şarj benim için sıkıntı olmaz diyorsan, bende G2 öneririm.

Aslında bu telefonu ne amaçla aldığına bağlı. Yani oyun oynamak için mi alıyorsun? Ya da sadece internette ve sosyal ağlarda takılmak için mi alıyorsun? Eğer şarj benim için sıkıntı olmaz diyorsan, bende G2 öneririm.
batarya konusunda g2 çok iyi 3000mah yani bir telefon için çok yüksek değer

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı