Samsung Galaxy S5 veya LG G3 ?

Oğuzhan ÖZKAN

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar yeni bir telefon almak istiyorum galaxy s5 ve g3 arasında kaldım hangisini almalıyım sizce benim için önemli olan iyi fotoğraf ve video çekmesi videolarda s5 daha iyi gözüküyor ama g3'nde RAM'i fazla.
Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
G3 kamera olarak ben daha başarılı buluyorum, en azından bana doğal gözükmekte.

Yorumlarda ısınma, batarya sorunlarına değinmek isteyen arkadaşlar da bulunabilir, doğrudur ama abartılacak düzeyde değildir. Ayrıca mağazalarda telefonu biraz kullanıp kendin kamera ve sana uygunluğuna bakabilirsin.

G3 kamera olarak ben daha başarılı buluyorum, en azından bana doğal gözükmekte.

Yorumlarda ısınma, batarya sorunlarına değinmek isteyen arkadaşlar da bulunabilir, doğrudur ama abartılacak düzeyde değildir. Ayrıca mağazalarda telefonu biraz kullanıp kendin kamera ve sana uygunluğuna bakabilirsin.
Anladım teşekkür ederim. Şu videoyu izlemiştim bazı fotoğraflarda s5 daha iyi. Bazılarında g3 daha iyi geldi gözüme. Videolarda s5 daha iyi gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
LG G3, S5'e göre sıkıntılı. Eski kullandığım telefondu. Normalden fazla olarak fazla ısınıyor ve şarjı iyi gitmiyor. 2K ekranı karşılayacak donanım yok. Z2'ye de bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı