Samsung Galaxy S6 İncelemesi

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

Samsung Galaxy S6 incelemesinde serinin en son üyesinin alüminyum gövde, çift Gorilla Glass 4 ve yeni nesil 14 nanometre işlemci gibi pek çok yeniliğine yakından bakıyoruz… Galaxy S6 ile birlikte Galaxy S serisi yeniden doğuyor. Plastik, polimer gövde tarih olurken bunun yerini iki yüzü de Gorilla Glass 4 kaplı, alüminyum gövde alıyor. İncelememizde öncelikle Galaxy serisinin değişimine,

Samsung Galaxy S6 İncelemesi Technopat

1129773.gif

Daha fazlası...

Emeğinize sağlık yine çok güzel bir inceleme olmuş. Günlerce sizlerden bekledim diyebilirim bu incelemeyi. Rica etsem sorularımada cevap verirseniz çok memnun olurum. @Ali Güngör bey şuana kadar Note 3 ile ilgili Touchwiz kaynaklı bir performans kaybı yaşadınız mı ? Zira iPhone'dan geçmeyi düşünüyorum Samsung'un yeni modellerinden birine ancak çok kirli bilgi var eski telefonları ile ilgili o yüzden soruyorum. Bir de çok merak ettiğim bir soru var yanlış anlamayınız lütfen @Recep Baltaş bey bugün telefon alacak olsanız ve inceleme gibi bir amaç olmadığı şartlarda iPhone 6 yerine s6 tercih eder miydiniz ? Merak ediyorum lütfen cevaplarsanız sevinirim. Tekrar emeğinize sağlık.

Benim note4'teki duruma bakarsak ultra güç tasarruf modunda 4.4 gün demesi bence hatalı bir değer.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2015-05-19-17-50-09.png
    Screenshot_2015-05-19-17-50-09.png
    105,5 KB · Görüntüleme: 220
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı