Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge Teknik Özellikler

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Samsung tasarımda yeni arayışlar içerisinde fakat ben Edge serisine ısınamadım. Metal kasalı ve ya sadece metal çerçeveli sade bir tasarım yapsalar çok daha iyi olur bence.

Samsung tasarımda yeni arayışlar içerisinde fakat ben Edge serisine ısınamadım. Metal kasalı ve ya sadece metal çerçeveli sade bir tasarım yapsalar çok daha iyi olur bence.
S6 Edge'ye ön taraftan bakılınca gerçekten değişik ve kötü bir görünümü var. Bende sevemedim.

Tasarım anlamında ikiside gerçekten çok şık ve premium bir duruşa sahip. Samsung ciddi anlamda tüm beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Micro SD kart takılamaması süpriz olsada UFS 2.0 modülü ve 32 GB bellekten başlayarak satışa sunulması beni fazlasıyla ikna etti. Ayrıca Touchwiz Note 4 ' e göre yüzde kırk oranında hafifletilmiş ön yüklü uygulamaların birçoğunu artık Samsungapps ' den indireceğiz. @Ali Güngör bey sizin gerek Touchwiz gerek genel anlamda şuan bildiğim kadarıyla bir Note 4 kullanıcısı olarak S6 ve Edge hakkında şahsi görüşleriniz nelerdir buna önem vermekteyim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı