Samsung Galaxy S7 İncelemesi

Hocam bendede s7 var bokeh efektini nerden açıyoruz?

Hocam bendede s7 var bokeh efektini nerden açıyoruz?
Kamerada seçmeli odak var oradan açılıyor. Ama çift kameralı telefonlar gibi 1-2 metreden olmuyor. Sadece 50-60 cm uzaklıkta oluyor.

Kamerada seçmeli odak var oradan açılıyor. Ama çift kameralı telefonlar gibi 1-2 metreden olmuyor. Sadece 50-60 cm uzaklıkta oluyor.

Hocam elimdeki Mi 6'yı S7 Edge ile takas etmemi önerir misiniz? 1080p 60FPS mevcut değil mi? S8 için uğraştım ama çok para istiyorlar, o kadar param yok.

Hocam elimdeki Mi 6'yı S7 Edge ile takas etmemi önerir misiniz? 1080p 60FPS mevcut değil mi? S8 için uğraştım ama çok para istiyorlar, o kadar param yok.
Takasa değer mi onu ben bilemiyorum yanlış yönlendirmeyeyim. Evet 1080p 60 FPS mevcut. Garantisi varsa S7 Edge'in ve kırık vs yoksa olabilir. Sonuçta siz kamera için diyorsunuz.

Takasa değer mi onu ben bilemiyorum yanlış yönlendirmeyeyim. Evet 1080p 60 FPS mevcut. Garantisi varsa S7 Edge'in ve kırık vs yoksa olabilir. Sonuçta siz kamera için diyorsunuz.

Evet hocam, kamera gerçekten önemli benim için. Yeniden söyleyeyim, kamerası iyi fakat ben gerçek anlamda iyi bir kamera istiyorum. Özellikle görebiliriz zaten, Mi 6'nın sırf kamerasını beğenen çok. Benlik değil. S7 Edge için değer mi, onu merak ediyorum.

Güncelleme almayacak ve performansı düşük S7 Edge'in MI6'ya göre. Onun dışında çoğu yönden iyi. Ekran suya dayanıklılık ve en önemlisi kamera. Ben memnunum şu anlık.

Son düzenleme:
2016 yılında S7 edge modeli vardı.Hayalimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…