Samsung Galaxy S9 Plus mı, iPhone 8 mi?

İphone 8 alınabiliyor ise x tercih edilmelidir. Sonradan satmaya çalışırsanız en az zarar ve en çok satılan iphonedir. Kasması virüsü yoktur.

Tartışma boşa apple her ürünü gerek kalite gerek destek olarak bence daha iyi. Android düşmanı değilim.
Android dusmani degil de maalesef Apple fanboyusunuz. Takmissiniz virus virus, onemli olan akilli kullanmaktir. Malum sitelere girip her seyi indirirseniz siz sorumlusunuz. Hayir yani nedense tek ben virus bulasan bir android telefon gormedim galiba?! Benim fikrim Samsung cihazlarina yonel ve keyfine bak.

Son düzenleme:
Bu apaçık Android düşmanlığıdır. Android düşmanı değilsen tarafsız şekilde yorum yapacaksin. Yil olmuş 2019 hala Android virüs kapiyor, donuyor, kasıyor diyen biri art niyetlidir.

Boş bir tartışma varsa o da Iphone 8 alinabiliyorsa X alınmalıdır söylemidir. Iki modelin fiyatlari bilmeden kafaniza göre öneri yapilmaz.

Dostum şahsen tavsiyem iPhone 8 plus. Apple çok stabil telefon üreten ve telefonunun arkasında duran bir firmadır. Şuanda ben s8 plus kullanıyorum. Donma ve takılmalar mevcut. Geçenlerde telefonu düşürdüm ekranı kırıldı. Samsung müşteri hizmetleri adam gibi ilgilenmiyor. Yanlış anlamayın bazı dar kafalılar gibi telefon militanı değilim ama bu kadar yüksek paralar verip cihaz alınacaksa marka iyi seçilmeli. Android tarafında Xiaomi ve Huawei çok çok başarılı işler yapıyor ve ürettikleri cihazlar daha uzun ömürlü oluyor. Bunları tercih edebilirsiniz. Ha birde Samsung da güncelleme eziyeti var. Kullananlar bilir. Yani kısacası Samsung almayın da ne alırsanız alın. Paranızı yazık :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı