Samsung Galaxy S9+ (Plus) alınır mı?

Merhaba 4 aydır S9+ kullanıcısıyım. Telefondan memnunum, oyunları oynatabiliyor. Wild Rift çok ağır bir oyun değil. Oynayabilirsiniz, fakat kamera kısmı az ısınıyor.
Call of Duty oynarken ben de bunu fark etmiştim hocam az da olsa o bölgeye ısı geliyordu.
Ama aşırı ciddi bir oranda değil.

@DarKDayS6 şahsi kanattim günlük kullanım için bile alsanız günümüzdeki giriş orta seviye cihazların yüzde doksanını gerek kalite gerek yaşına rağmen gösterdiği performansla ezer.
Ya S8+ bile 7 yaşına doğru gidiyor ama hala çok kuvvetli bir cihaz.

Ben bile ileride satmayı düşünmüyorum. Babama vereceğim iPhone 12 mini'ye ek olarak kullansın bu cihazı onun işi görülsün. İki cihaz kullanması gerekiyor diğer cihazı J1 2016 :) Devrim görür yakında :)
Yaza nasipse bir S20 artık.

Call of Duty oynarken ben de bunu fark etmiştim hocam az da olsa o bölgeye ısı geliyordu.

@DarKDayS6 şahsi kanattim günlük kullanım için bile alsanız günümüzdeki giriş orta seviye cihazların yüzde doksanını gerek kalite gerek yaşına rağmen gösterdiği performansla ezer.
Hocam S9+ 5 yıllık olmasına rağmen, orta segment telefonları bile rahat geçiyor. Tek sorun batarya kısmı, işte orası biraz sıkıntı. Samsung'dan başka telefon tercih etmeyeceğim. Şahsen ben MIUI arayüzden illallah ettim.

Ben bile ileride satmayı düşünmüyorum. Babama vereceğim iPhone 12 Mini'ye ek olarak kullansın bu cihazı onun işi görülsün. İki cihaz kullanması gerekiyor diğer cihazı J1 2016 :) devrim görür yakında :)
Yaza nasipse bir S20 artık.

Hocam S9+ 5 yıllık olmasına rağmen, orta segment telefonları bile rahat geçiyor. Tek sorun batarya kısmı, işte orası biraz sıkıntı. Samsung'dan başka telefon tercih etmeyeceğim. Şahsen ben MIUI arayüzden illallah ettim.

Ben şöyle tahmin ediyorum ki telefonun bataryasında bir sıkıntı yok telefonun işlemci si olsun ekranı olsun çok iyi şimdi Snapdragon 720'li telefonlarda bile 5000MAH var S9+ özelliklerine rağmen 3500MAH eksik kalıyor ben böyle düşünüyorum.

Ben de hocam ya bir sene Note 8 Pro kullandım.
İyi hoştu ama MIUI hakikaten insanı canından bezdiriyor.

Fırsat bu fırsat deyip 4000 liraya kutulu faturalı S10e almıştım dediydim o vakit hakikaten Android alacaksan Samsung.
Şu an kardeşim kullanıyor benim küçük enişteyi.

S10E'yi niye kardeşinize verdiniz acaba S9+dan kötümü.

Ben şöyle tahmin ediyorum ki telefonun bataryasında bir sıkıntı yok telefonun işlemci si olsun ekranı olsun çok iyi şimdi Snapdragon 720'li telefonlarda bile 5000MAH var S9+ özelliklerine rağmen 3500MAH eksik kalıyor ben böyle düşünüyorum.

S10E'yi niye kardeşinize verdiniz acaba S9+dan kötümü.
Telefona ihtiyacı vardı. Yoksa gayet memnundum.

Yan sanayi 1500 TL orijinal 2900TL arada az fark yok benim alacağımda adam sordum hayalet ekran var mı diye adamın cevabı ‘instagramın alt ekranından kalan ikonlar var ama beni rahatsız etmiyordu.'
Acaba Note 9 alsam daha mı iyi olur aralarında çok bir şey var mı?

Batarya boyutu biraz artıyor, Kalem desteği var ve hafıza 128 GB oluyor. Günümüz şartlarında 64 GB bile artık ucu ucuna yetiyor ama keyfinize bakar. Note 9 çıkabiliyorsanız o da güzel cihaz.(Yenilenmiş kesinlikle almayınız)

Batarya boyutu biraz artıyor, kalem desteği var ve hafıza 128 GB oluyor. Günümüz şartlarında 64 GB bile artık ucu ucuna yetiyor ama keyfinize bakar. Note 9 çıkabiliyorsanız o da güzel cihaz.(yenilenmiş kesinlikle almayınız)

2 el benim dediğim millete 64 GB yetmiyor ben 16 GB ile geçiniyorum o yüzden sıkıntı cıkmaz.

Temiz bulabilirseniz S9 da olabilir aslında 2 GB Fazla RAM olayı ve fazladan kamerası var Plus modelinin.(Öyle hatırlıyorum)
S9 da hakikaten iyi iş görür hocam ama oyun performansı S9+ gibi olur mu o konuda biraz soru işaretleri var.

Ama bir avantajı var cihazın. 570 PPI doygunluklu WQHD+ panel var. S9+ 531 PPI mesela.

S9 da hakikaten iyi iş görür hocam ama oyun performansı S9+ gibi olur mu o konuda biraz soru işaretleri var.

Ama bir avantajı var cihazın. 570 PPI doygunluklu WQHD+ panel var. S9+ 531 PPI mesela.

Hocam telefon şöyleymiş altta Instagram'ın sembolleri gözüküyormuş alınır mı sizce?

Dosya Ekleri

• 0D1F5DA5-B8AE-4800-9814-3229C61480E5.jpeg
    0D1F5DA5-B8AE-4800-9814-3229C61480E5.jpeg
    108,5 KB · Görüntüleme: 59
  • 14D5E830-57F6-4B10-B557-1A7A064E4438.jpeg
    14D5E830-57F6-4B10-B557-1A7A064E4438.jpeg
    151,4 KB · Görüntüleme: 64
  • 2ED7BE5F-7FCA-49A3-81A3-4D9DE52C40A4.jpeg
    2ED7BE5F-7FCA-49A3-81A3-4D9DE52C40A4.jpeg
    166,6 KB · Görüntüleme: 60

Yeni konular

Geri