Samsung Galaxy Tab A8 Android 14 alacak mı?

Niye almayacak?

Hangi Tab modelleri alacak? Sadece S9 ve S8 mi alacak yoksa başka Tab modelleride mi alacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedeni Samsung'un bu tarz cihazlara 2 sefer güncelleme vermesi. (Büyük güncelleme.)
Tab A7, Android 12'de kaldı. A8'de 13'te kalacak. Kalması daha iyi, aynı cihazdan yazıyorum ve muhtemelen bu tabletin önceki sürümleri daha kararlıydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü firmalar yeni bir sürüm tanıttığında hangi cihazların alacağından bahseder. Teker teker güncelleme alamayacak cihazların neden almadığına dair bilgi paylaşmazlar. Dolayısıyla böyle bir durumda neden diye sorulmaz.

Bunun nedeni sorulmaz. Forumdaki birisi ne cevap verebilir ki? Yeni sürüm almayacak demek o cihaza artık destek verilmeyecek demektir, bunun nedeni mi olur?

Yakın zamanda AMD sürücü programında RX 500 serisine yeni güncellemeler gelmemeye başladı ve destek kesildi. "Neden?" diyen birini görmedim.

Çünkü firmalar yeni bir sürüm tanıttığında hangi cihazların alacağından bahseder. Teker teker güncelleme alamayacak cihazların neden almadığına dair bilgi paylaşmazlar. Dolayısıyla böyle bir durumda neden diye sorulmaz.
Niye almayacak, çünkü Samsung'un listesinde yok. :)

Bu cümle biraz "Niye su içemiyoruz? Çünkü yok." gibi bir şey oldu sanki. Yani sormak saçma bana göre.
Bence arkadaş size "almayacak" yargısı için, sebep sordu. Yani niye almıyor, nerden biliyorsun. Nereden öğrendin, bu kanıya varmandaki sebep ne?

Geri
Yukarı