Samsung Galaxy Tab A8 Android 14 alacak mı?

Bence arkadaş size "almayacak" yargısı için, sebep sordu. Yani niye almıyor, nerden biliyorsun. Nereden öğrendin, bu kanıya varmandaki sebep ne?
Bir cihaza yeni güncelleme gelecek mi sorusunda cevap veren kişilere "bu kanıya varmandaki sebep ne" gibi bir şeyi sormayı saçma buluyorum. Bilmeyen kişi cevap vermez zaten. Soran kişi bu kadar sorgulayacaksa Google'a yazarak da öğrenebilir zaten.

Bir cihaza yeni güncelleme gelecek mi sorusunda cevap veren kişilere "bu kanıya varmandaki sebep ne" gibi bir şeyi sormayı saçma buluyorum. Bilmeyen kişi cevap vermez zaten. Soran kişi bu kadar sorgulayacaksa Google'a yazarak da öğrenebilir zaten.
Google'a yazacaksa forumun anlamı yok, gereksiz uzadı bence konu sahibi görmedi bile :) Boş verelim, iyi sosyaller.

Galaxy Tab A8 | SM-X200 | Güncellemeleri | Guncelmiyiz.com buradan bakabilirsiniz Android 14 alacak

Samsung Tab A8 Android 14 güncellemesini alacak. Şuradan bakabilirsiniz"Galaxy Tab A8 | SM-X200 | Güncellemeleri | Guncelmiyiz.com" Screenshot_20231114_104546_Chrome.jpg

Son düzenleme:
Çok garip, inşallah anasını ağlatmaz Samsung tabletimin.
Vallahi yalan yok şuan bende a8 kullanıyorum, zaten çok hızlı uçup kaçan bir cihaz değil, bazen donuyor kasıyor zaten, umarım dediğin gibi olmaz. A54 ü Android 14 e güncelleyenler (OneUI 6) cihazın yeniden doğduğunu söylüyor, inşallah aynı şey bu cihaz için de geçerli olur :)

Vallahi yalan yok şuan bende a8 kullanıyorum, zaten çok hızlı uçup kaçan bir cihaz değil, bazen donuyor kasıyor zaten, umarım dediğin gibi olmaz. A54 ü Android 14 e güncelleyenler (OneUI 6) cihazın yeniden doğduğunu söylüyor, inşallah aynı şey bu cihaz için de geçerli olur :)
Hadi bakalım, benimki de öyle aman aman uçup kaçmıyor, çoklu işlem yapmadığınız sürece kasma donma yok. İnşallah şöyle bir ferahlatır.

Geri
Yukarı