Samsung Galaxy Tab S9 ultranın ısınması ekrana zarar verir mi?

Mudymug

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Nvidia GeForce RTX 3070 Ti Founders Edition, İntel Core İ5-13600K, 32 GB 4x8 3200 MHz DDR4 RAM, MSI PRO B660-A DDR4, 500 GB + 1 TB M.2 SSD
Merhaba. Cihazı yeni aldım ve oldukça memnunum fakat kafamda soru işaretleri var. Oyun oynadığım zaman sadece chipsetin olduğu sol üst kısım ısınıyor ve elle hissediliyor. Sıcaklık Game booster da iyi gözüküyor ama ben de doğal olarak üstüne titriyorum. İleri zamanda herhangi bir ekran yanması veya renk değişimi gibi problemlere sebep olur mu bu durum? Şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Mühendisler bunları düşünerek üretiyor cihazları. Ama kimse size bir sıkıntı olmaz diyemez. Çok rahatsız oluyorsanız arkasıma fan alabilirsiniz. Bende S8+ var. Ben bunsıcaklı

Merhaba. Cihazı yeni aldım ve oldukça memnunum fakat kafamda soru işaretleri var. Oyun oynadığım zaman sadece chipsetin olduğu sol üst kısım ısınıyor ve elle hissediliyor. Sıcaklık Game booster da iyi gözüküyor ama ben de doğal olarak üstüne titriyorum. İleri zamanda herhangi bir ekran yanması veya renk değişimi gibi problemlere sebep olur mu bu durum? Şimdiden teşekkür ederim :)
Sorun yaşayacağını sanmam. S7 FE var. Wild Rift oynarken ısındığını hissediyorum fakat hiç zarar vermedi.

Sıcaklığın ne kadar olduguna bağlı.

Eğer iyi gözüküyorsa problem etmeyin.

Sorun yaşayacağını sanmam. S7 FE var. Wild Rift oynarken ısındığını hissediyorum fakat hiç zarar vermedi.

Mühendisler bunları düşünerek üretiyor cihazları. Ama kimse size bir sıkıntı olmaz diyemez. Çok rahatsız oluyorsanız arkasıma fan alabilirsiniz. Bende S8+ var. Ben bunsıcaklı.

Teşekkürler arkadaşlar.

Geri
Yukarı