Samsung Galaxy Watch 4 alınır mı?

Kesinlikle 44'lüğü al. 42'lik Classic tavsiye etmem, hatta direkt 40-42'leri tavsiye etmem.
O görünüş hoşuna gidiyorsa Classic al ama sadece 46'lığını alacaksan al. Genel kullanım artısı çok fark ediyor iki boy arasında, en basitinden 1.5 kat pil boy farkı var.
Hocam 46'lık için cidden bileğim çok ince. Zaten kaba saatleri hiç sevmiyorum. Sanırım 44 almak daha mantıklı.

Şu an 3200 liraya alınır mı?
Fiyatlar arttı ancak bu özelliklere sahip başka sıfır bir model de yok. İkinci el alırım derseniz daha uyguna temiz bir ürün kesinlikle bulabilirsiniz.

Merhaba pil çok sorun yaratır mı always on display kapatsam vs kaç gün çıkarır saat
Bir de Huawei Watch GT 2 de saat üzerinden müzik dinleyebilir miyim?
Arada bezel farkı var fakat 1000 TL fark vermeye değer mi sizin bileceğiniz iş.

Arada 180 lira fark var. Ya 42 mm gw4 classic alacağım ya da 44 mm gw4. Valla çok kararsız kaldım.

Hocam en çok hangisini beğendiyseniz onu alın. Mesela ben bezele (classic olan) çok ısınamadım. O yüzden düz modelini alacağım. Daha almadım, 2-3 ay sonra alacağım.

Kesinlikle 44'lüğü al. 42'lik Classic tavsiye etmem, hatta direkt 40-42'leri tavsiye etmem.
O görünüş hoşuna gidiyorsa Classic al ama sadece 46'lığını alacaksan al. Genel kullanım artısı çok fark ediyor iki boy arasında, en basitinden 1.5 kat pil boy farkı var.

Fiyatlar arttı ancak bu özelliklere sahip başka sıfır bir model de yok. İkinci el alırım derseniz daha uyguna temiz bir ürün kesinlikle bulabilirsiniz.

Merhaba pil çok sorun yaratır mı always on display kapatsam vs kaç gün çıkarır saat
Bir de Huawei Watch GT 2 de saat üzerinden müzik dinleyebilir miyim?
36 saat rahatlıkla görebilirsiniz. AOD, GPS kapalı, otomatik parlaklıkta.

Benim önerim en son çıkanı almanız. Yani Watch 4. Okulum "okula akıllı saat getirmek yasak" deyince Huawei Band 7 bilekliğini aldım. Evet, konuyu açtığımdan beri almadım :D.
bu saatler sıfırı çok pahalı 2. el de 2k civaır hatta 2.5k huawei gt2 de aklım da onu mu alsam die telefonum samsung

Benim önerim en son çıkanı almanız. Yani Watch 4. Okulum "okula akıllı saat getirmek yasak" deyince Huawei Band 7 bilekliğini aldım. Evet, konuyu açtığımdan beri almadım :D.
bu saatler sıfırı çok pahalı 2. el de 2k civaır hatta 2.5k huawei gt2 de aklım da onu mu alsam die telefonum samsung
birde yine verdiğimiz para az değil ufak bir durum da zarar görür mü bilemiyorum sonuçta kolumuz da

Geri
Yukarı