Samsung Galaxy Watch 4 alınır mı?

Size galaxy watch 3 öneririm. Babama aldım herşeyi açık halde rahat 2-3 gün gidiyor .
Watch 4'ten 3'e geçmek pek mantıklı olmaz. Onda tizen var. Ben watch 4'ü android olduğu için almıştım bataryası üzdü beni. Anlatıldığı kadar kötüymüş harbiden. Bende 40mm versiyonu vardı.

Watch 4'ten 3'e geçmek pek mantıklı olmaz. Onda tizen var. Ben watch 4'ü android olduğu için almıştım bataryası üzdü beni. Anlatıldığı kadar kötüymüş harbiden. Bende 40mm versiyonu vardı.
Katılmıyorum watch 3 çok daha kaliteli bir saat. Samsung un son çelik kasa saati.
İkisini de kullandım tizen tercihimdir. Wear os var diye pil derdi çekmeye gerek yok bence.

Sabaha kadar şarjda kalması pil için sağlıklı olacağını düşünmüyorum.

4 ile arasında çok çok az fark var fakat fiyat farkı çok bence değmez.
Samsung düşünmüş, şarj olduktan sonra şarj olmuyor saat.
Alıp tekrar koyman gerekiyor.

Watch 6'yı bekleyin derim batarya sorunu çözülecekmiş daha hızlı bir çip ile gelecekmiş diyorlar. Ama fiyatı 6000,7000 civarına gelebilir hatta daha pahalıya bunu göze alarak beklemenizi tavsiye ederim.

Watch 5 44 mm kullanıyorum, bütün özellikleri aktif şekilde kullanarak 36 saatin %75'lik kısmında AOD, Wi-Fi, konum sürekli açık ve ölçümlerin hepsi sürekli olarak devam ediyor. 36 saatin geri kalan %25'lik kısmında da güç tasarrufu modu açık (AOD, Wi-Fi, konum kapalı, ölçümler aktif) bir şekilde kullandım. Bu şekilde kullanıma alıştım ve 1.5 günü kolaylıkla çıkarıyor bazen 2 günü de buluyor. Su geçirmezlik konusunda Watch 4 ve Watch 5'te 5 ATM ve ve IP 68 sertifikası olduğu için suyun altında bekletseniz bile hoparlörlere su girince su kilidini kapattığında hoparlörlerin içinde bulunan suyu dışarı fışkırtıyor. Bütçeniz yetiyorsa Watch 4 Classic modelini alın derim. Watch 5 serisi alabilme şansınız varsa Watch 5 44 mm alın derim. 40 mm bataryası 1 günü geçmiyor.

Geri
Yukarı