Samsung Galaxy Watch 4 alınır mı?

Katılmıyorum Watch 3 çok daha kaliteli bir saat. Samsung'un son çelik kasa saati.
İkisini de kullandım Tizen tercihimdir. Wear OS var diye pil derdi çekmeye gerek yok bence.

Samsung düşünmüş, şarj olduktan sonra şarj olmuyor saat.
Alıp tekrar koyman gerekiyor.

AMOLED yanığı oluşabilir ama şarj olurken benimkinde en azından saati ve şarjı gösteriyor ve bu dolduktan sonra da devam ediyor.

Watch 5 44 mm kullanıyorum, bütün özellikleri aktif şekilde kullanarak 36 saatin %75'lik kısmında AOD, Wi-Fi, konum sürekli açık ve ölçümlerin hepsi sürekli olarak devam ediyor. 36 saatin geri kalan %25'lik kısmında da güç tasarrufu modu açık (AOD, Wi-Fi, konum kapalı, ölçümler aktif) bir şekilde kullandım. Bu şekilde kullanıma alıştım ve 1.5 günü kolaylıkla çıkarıyor bazen 2 günü de buluyor. Su geçirmezlik konusunda Watch 4 ve Watch 5'te 5 ATM ve ve IP 68 sertifikası olduğu için suyun altında bekletseniz bile hoparlörlere su girince su kilidini kapattığında hoparlörlerin içinde bulunan suyu dışarı fışkırtıyor. Bütçeniz yetiyorsa Watch 4 Classic modelini alın derim. Watch 5 serisi alabilme şansınız varsa Watch 5 44 mm alın derim. 40 mm bataryası 1 günü geçmiyor.
üstad şu kadar kafa yoracağıma gider pazardan 20tl ye çakma casio alırım..

Fark yok. watch 5 kalın biraz daha o kadar. işlemci ram aynı. sadece bir kaç sensör ile antreman sayısı artırılmış. onlarda aşırı gereksiz antremanlar

Üstat şu kadar kafa yoracağıma gider pazardan 20TL'ye çakma Casio alırım.

Fark yok. Watch 5 kalın biraz daha o kadar. İşlemci RAM aynı. Sadece birkaç sensör ile antrenman sayısı artırılmış. Onlarda aşırı gereksiz antrenmanlar.

Şarj süresi gene aynı mı?

Samsung Galaxy Watch 4 classic almaya karaf verdim yardım eden herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı