Çözüldü Samsung Galaxy Watch 4'e hangi uygulamalar yüklenebilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Memoteemir

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Samsung Galaxy Watch 4 alacağım acaba içine hangi uygulamaları yükleyebilirim? Mesela şu adam değişik değişik şeyler yüklemiş. Bu doğru mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Hocam Apple saat öneririm Allah uzak etsin kalbiniz durursa kaza falan yaparsanız saat acil durum moduna girip ambulansı arıyor.
Hiçbir saat kalp krizini tespit etmez hatta EKG ölçerken bile sadece atriyal fibrilasyonu tespit eder. Acil durum çağrısı, yere düşme algılaması Samsung saatlerde yıllardır kullanılıyor.

Yani bu adamın yükledikleri yüklenmiyor değil mi adam oyun filan oynuyor ya.
Hayır basit birkaç oyun dışında oyun oynatmaz. Video biraz clickbait olmuş. Uygulama olarak Spotify, Shazam, Samsung İnternet çok kullanışlı.
Screenshot_20220911-221106_Galaxy Watch4 Manager.jpg

Kullandığım uygulamalar şu şekilde.
Arkadaşlar ben Samsung Galaxy Watch 4 alacağım acaba içine hangi uygulamaları yükleyebilirim? Mesela şu adam değişik değişik şeyler yüklemiş. Bu doğru mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Doğrudur. Aynı uygulamalar yüklenir hatta daha fazlası. Tavsiye ederim iyi saat

Arkadaşlar ben Xiaomi Mi 11 Ultra kullanıyorum ama Samsung Galaxy Watch 5 almak istiyorum bazı özelliklerini kullanamıyormusum EKG gibi acaba bu uygulamaları APK olarak kurabilir miyim sorunsuz kullanabilir miyim?

Arkadaşlar ben Xiaomi Mi 11 Ultra kullanıyorum ama Samsung Galaxy Watch 5 almak istiyorum bazı özelliklerini kullanamıyormusum EKG gibi acaba bu uygulamaları APK olarak kurabilir miyim sorunsuz kullanabilir miyim?
APK uygulama ile yapılabiliyor.

Iyi aksamlar siz bu akilli saatten aldiniz mi whatsapp yukleniyor mu yukleniyorsa nasil yuklendigini soyleyebilir misiniz ben aldim ama whatsapp gorunmuyor saatte netten arastirdigimda da sizin bu yazinizi gordum ondan sormak istedim

Iyi aksamlar siz bu akilli saatten aldiniz mi whatsapp yukleniyor mu yukleniyorsa nasil yuklendigini soyleyebilir misiniz ben aldim ama whatsapp gorunmuyor saatte netten arastirdigimda da sizin bu yazinizi gordum ondan sormak istedim
Saate Whatsapp yüklenmiyor. Ancak telefona gelen Whatsapp bildirimlerini okuyup cevaplayabiliyorsunuz.

Hocalarım galiba yüklenebiliyor tam emin değilim ancak geşiştirici seçenekleri ile Wi-Fi debuging açıçıyorla ve telefondan bir uygulama aracılığıyla yükleme yapabiliyorlar WhatsApp gibi uygulamaları ya da oyunları.

Hocalarım galiba yüklenebiliyor tam emin değilim ancak geşiştirici seçenekleri ile Wi-Fi debuging açıçıyorla ve telefondan bir uygulama aracılığıyla yükleme yapabiliyorlar WhatsApp gibi uygulamaları ya da oyunları.

Bu resmi uygulama değil. Yani uygulamalar stabil çalışmaz. Ayrıca üçüncü taraf bir uygulama olduğundan verilerinizle ilgili sorun çıkabilir. Bu şekilde ben de Samsung Health kullanılabilir değilken üçüncü taraf uygulamayla EKG ve Tansiyon ölçümü yapıyordum. Sonrasında zaten resmi destek geldi.

Bu resmi uygulama değil. Yani uygulamalar stabil çalışmaz. Ayrıca üçüncü taraf bir uygulama olduğundan verilerinizle ilgili sorun çıkabilir. Bu şekilde ben de Samsung health kullanılabilir değilken üçüncü taraf uygulamayla EKG ve tansiyon ölçümü yapıyordum. Sonrasında zaten resmi destek geldi.

Resmi destek gelmedi sanırım Türkiye'de olmuyor diyor bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı