Samsung Galaxy Watch 5 alınır mı?

berat3636

Hectopat
Yer
kars
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
800 TL fazla vereyim Watch 5 olsun diyorum. Telefonum Samsung değil ve Samsung'u pek sevmiyorum. Almayı düşünmüyorum. Halihazırda Honor 10 Lite kullanıyorum. İleride büyük ihtimalle Xiaomi telefona geçeceğim. Bütçem 5000 TL fakat fazla kendimi zorlamak istemiyorum. Watch 5 yeterli olur mu? Günde 4 saat kullanım ile şarjı 1 günü çıkarır mı? Başka öneriniz varsa belirtebilirsiniz. Watch 5 alırsam Honor veya Xiaomi telefonda hangi özellikler çalışmaz?

800 TL fazla vereyim Watch 5 olsun diyorum. Telefonum Samsung değil ve Samsung'u pek sevmiyorum. Almayı düşünmüyorum. Halihazırda Honor 10 Lite kullanıyorum. İleride büyük ihtimalle Xiaomi telefona geçeceğim. Bütçem 5000 TL fakat fazla kendimi zorlamak istemiyorum. Watch 5 yeterli olur mu? Günde 4 saat kullanım ile şarjı 1 günü çıkarır mı? Başka öneriniz varsa belirtebilirsiniz. Watch 5 alırsam Honor veya Xiaomi telefonda hangi özellikler çalışmaz?
Samsung ile pek bir farkı olmaz.

EKG ve tansiyon resmî olarak çalışmaz. Watch 5 ve Watch 4 arasında ufak bir batarya farkı, vücut ısısı ölçümü, seramik cam gibi farklar var.

Çok daha şık artı olarak sistemi daha güçlü diye biliyorum.

Bütçeyi 3K'den 6 küsur'e çıkarmayı değeceniğini düşünmüyorum.
Bu nasıl?

Bir de yanına bunu alsam nasıl olur?

Pfpa yani ateşlenme hastalığına sahibim. Her ay oluyor. Watch 5 işime yarayacaktır.

Pil dışında başka bir artısını göremedim.
Pro birde bana çok çirkin geldi. Kaba saba bir şey. Başta bende Pro modeli almayı düşünüyordum, Vatan bilgisayara gidip inceledikten sonra vaz geçtim. Watch 5 alacağım muhtemelen ama kafamı hep Huawei Gt 3 Pro karıştırıyor.

Siz aldınız mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı