Samsung Grand Prime Odin'de gözükmüyor

xGhostx

Centipat
Daha fazla  
Sürücüler yüklü. Odin'de de görmüyor. Normalde de takıyorum, PC hissetmiyor bile. Neden? Nasıl düzeltebilirim? Lütfen yarım edin. Dünden beri uğraşıyorum :(

İkisinde de görmüyor ama diğer telefonumu her yerde görüyor ne hikmetse.
Yardım eder misiniz telefonu düzeltmem gerekiyor Odin olmadan da olmayıcak gibi. :(

Şarj girişinde sıkıntı var hocam o zaman sürücü ile hiç uğraşmayın. Yaptırırken dikkat edin bazı kendini bilmezler sadece şarj girişini yapıyor medya için bir leğim fazla uğraşmıyorlar başıma geldiği için uyarayım.

Tamam hallettim zaten Odin'siz sorunu da çözdüm sanırım neden görmediğini: USB hata ayıklama kapalı olduğu için ve extradan OEM kilit açmayı da etkinleştirdim sıkıntı yok şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam hallettim zaten Odin'siz sorunu da çözdüm sanırım neden görmediğini: USB hata ayıklama kapalı olduğu için ve extradan OEM kilit açmayı da etkinleştirdim sıkıntı yok şu an.
Her şeyi denedim diye başlamayın bir daha cümleye lütfen. Diğer telefonun odin görüp bunu görmemesi diye başlıyorsunuz, nasıl format atılır biliyorsunuz sanıyoruz. İyi günler dilerim.

Her şeyi denedim diye başlamayın bir daha cümleye lütfen. Diğer telefonun Odin görüp bunu görmemesi diye başlıyorsunuz, nasıl format atılır biliyorsunuz sanıyoruz. İyi günler dilerim.

Biliyorum zaten telefonun FRP lockunu kaldırdım APK dosyaları ile ama PC hala görmüyor aptal yerine koymazsanız beni sevinirim.

Geri
Yukarı