Samsung için Type-C şarj adaptörü önerisi

Benim ikinci tavsiyem Spigen markalı ürünler olacaktır.

Hocam F210 hoşuma gitti samsungun kendi şarj aleti ile arasında fark var mıdır ?

Hocam F210 hoşuma gitti samsungun kendi şarj aleti ile arasında fark var mıdır ?
Ürünleri her zaman kaliyeli olan bir firma. Şarj cihazlarında akım, yüksek voltaj ve kaçak koruma özellikleri mevcut. Yan ürün tercihimi her zaman Spigenden yaparım ve kullanırım. Ben Arcdock kullanıyorum masa üstümde ve çok memnunum sorunsuz bir şekilde cihazlarımın şarj ihtiyacını karşılıyor. Tavsiye ederim her zaman bu markayı.

Benim ikinci tavsiyem Spigen markalı ürünler olacaktır.

Sizce F210 beyaz olan ikinci attığınız şarj cihazı mı daha hızlı şarj eder yoksa Samsung 25W konudaki şarj cihazı mı?

Ürünleri her zaman kaliyeli olan bir firma. Şarj cihazlarında akım, yüksek voltaj ve kaçak koruma özellikleri mevcut. Yan ürün tercihimi her zaman Spigenden yaparım ve kullanırım. Ben Arcdock kullanıyorum masa üstümde ve çok memnunum sorunsuz bir şekilde cihazlarımın şarj ihtiyacını karşılıyor. Tavsiye ederim her zaman bu markayı.
F210 satın aldım teşekkür edeerim.

Spigen F210 modelini alırsam A54'ü süper hızlı şarj eder mi biliyor musunuz? Normalde Samsung'un kendi şarj cihazını alacaktım fakat Amazon'un satıcı olduğu bir model göremedim.

Spigen F210 modelini alırsam A54'ü süper hızlı şarj eder mi biliyor musunuz? Normalde Samsung'un kendi şarj cihazını alacaktım fakat Amazon'un satıcı olduğu bir model göremedim.
A54 25watt hızlı şarj destekliyor. Spigen'in bu ürünü 27watt çıkış sağlıyor. Süper hızlı şarj özelliğini bu ürünle kullanabilirsiniz.

Tekrar merhaba, ürün süper hızlı şarj etmiyor maalesef A54'ü. Satıcının Amazon olduğu bir Samsung şarj aleti sipariş ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı