Samsung J7 Prime recovery modu çöken telefon nasıl kurtarılır?

Cihangir ceyhan

Hectopat
Elimde Samsung J7 Prime recovery (format atma) ekranı çöken telefon var nasıl kurtarabilirim download moda aldığımda Odin ile yazılım atmaya çalıştığımda faıl hatası alıyorum FRP açıkmış telefoncu öyle dedi 1000 TL tamir parası çıkarttı bende yaptırmak istemedim telefonun boot dosyası da format atma ekranı da çökmüş format atamıyorum bunu nasıl çözeriz? 😀

Elimde Samsung J7 Prime recovery (format atma) ekranı çöken telefon var nasıl kurtarabilirim download moda aldığımda Odin ile yazılım atmaya çalıştığımda faıl hatası alıyorum FRP açıkmış telefoncu öyle dedi 1000 TL tamir parası çıkarttı bende yaptırmak istemedim telefonun boot dosyası da format atma ekranı da çökmüş format atamıyorum bunu nasıl çözeriz? 😀

Telefonun orijinal yazılımlı 2.elini bulursun 1000 liraya. Ne diyor o telefoncu :D?

JTAG denilen cihazlar var, onlar direkt "download"a alıp çalıştırıyor ancak merak ettim, Recovery nasıl çöktü? Bence çökmek yerine direkt geçiş yapamadınız diye tahmin ediyorum.

JTAG denilen cihazlar var, onlar direkt "download"a alıp çalıştırıyor ancak merak ettim, Recovery nasıl çöktü? Bence çökmek yerine direkt geçiş yapamadınız diye tahmin ediyorum.

Hayır hocam çökmüş boot dosyası hata veriyor

Telefonun orijinal yazılımlı 2.elini bulursun 1000 liraya. Ne diyor o telefoncu :D?

Vallahi anlamadım hocam telefonun değeri o
Kadar neredeyse

Hocam arka arkaya yeniden başlatıyor hiçbir şekilde açılmıyor telefon Download moda aldığımda Odin faıl hatası veriyor kaç tane yazılım denedim ama pasif

Samsumg J7 Prime yazısı çıkıyor sol üstte kırmızı ünlem işareti var açılıp açılıp kapanıyor

FRP mi ne varmış o yazılım atmayı engelliyormuş bunu kurtarmanın çözüm yolu yok mu?

Son düzenleme:
Odin ile yazılım atarken aldığınız hatayı paylaşın. FRP kilidi olması cihazın açılmasını engellemez.

Odin ile yazılım atarken aldığınız hatayı paylaşın. FRP kilidi olması cihazın açılmasını engellemez.

Neden olur peki

Ekran Alıntısı.PNG

Hata bu

sWAEhp0.jpg

Telefonun burasıda açılmıyor çökmüş durumda açarken burayı ekran beyazlaşıyor siyah yazılar geliyor pat kapanıyor

Bu çizili yer hiç çıkmıyor dolmuyorInkedsamsung-a7-2018-downloading-mode-min_LI.jpg

IMG_20230320_161024.jpgIMG_20230320_161117.jpg

Son düzenleme:
Re-Partition yaparak ROM atın.
CSC ya da CP dosyasının için de pit uzantılı dosya vardır. Odin üzerinde pit bölümüne tanıtıp seçeneklerden re-Partition'u seçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı