Samsung J7 yazılım sonrası açılmıyor

Makaleler
7
Yer
Mile Marker LN 29.5, 51 Area.
Merhaba. Samsung J7 bir telefonum vardı ve açılmıyordu, ben de teknik servis ile görüştüğümde yazılım atılması gerektiğini söylediler. Odin programını kullanarak yazılım attım. Normalde yazılım yüklemesi tamamlandıktan sonra telefonun kendini yeniden başlatıp yazılımı yüklemesi gerekiyordu, telefon yazılım yüklemesi sonrası siyah ekranda kalıyor. Niye olur, nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam frija uygulamasına telefonun modelini girdim ve bana söylediği yazılımı indirdim. Bu yazılımı da Odin programının ap bölümünden telefonu download moda alıp yükledim.

Link paylaşmak yasak olduğundan paylaşamıyorum ama Samsung'un sotck ROM'una bak internette model girince direkt karşına çıkıyor zaten. Oradan dosyasını indir ama bölgeyi Avrupa frans olarak seç TR olarak seçildiği zaman Android yavaş çalışıyor. Bunun haricinde tekrar download moda girerek aynı işlemi tamamlaman lazım büyük ihtimalle Android sistemi çökmüş. Bende de J510FN vardı hallettim maksimum 30 dk ya halloluyor zaten.

Artı -1 Eksi
Link paylaşmak yasak olduğundan paylaşamıyorum ama Samsung'un sotck ROM'una bak internette model girince direkt karşına çıkıyor zaten. Oradan dosyasını indir ama bölgeyi Avrupa frans olarak seç TR olarak seçildiği zaman Android yavaş çalışıyor. Bunun haricinde tekrar download moda girerek aynı işlemi tamamlaman lazım büyük ihtimalle Android sistemi çökmüş. Bende de J510FN vardı hallettim maksimum 30 dk ya halloluyor zaten.
Deneyeceğim, teşekkürler.

@King Of Legends hocam SM-J700F için Fransa yazılımı bulamadım.

Deneyeceğim, teşekkürler.

@King Of Legends hocam SM-J700F için Fransa yazılımı bulamadım.

Ben de şimdi baktım Fransa için üretimleri yok bu model üstüne. İsrail modelini buldum düz İsrail modelini indir o tarz devletler sürekli cezai işlem yaptığı için yüklediğin zaman Android güncelleme alır. Bu tarz ülkelerde yaparsan güncelleme alsan bile telefon kasar ondan İsrail için olanı indir sonra Türkçe ye çevir. Takıldığın bir yer olursa yaz görünce cevap yazarım.

Ben de şimdi baktım Fransa için üretimleri yok bu model üstüne. İsrail modelini buldum düz İsrail modelini indir o tarz devletler sürekli cezai işlem yaptığı için yüklediğin zaman Android güncelleme alır. Bu tarz ülkelerde yaparsan güncelleme alsan bile telefon kasar ondan İsrail için olanı indir sonra Türkçe ye çevir. Takıldığın bir yer olursa yaz görünce cevap yazarım.
Isreal (Pelephone) olanı mı yoksa düz Israel olanı mı hocam?

Link paylaşmak yasak değil.

Sammobile üzerinden doğru firmware dosyasını indirip yeniden flaşlayın.
Bu paylaştığınız linkteki yazılım arşivlenmiş, sadece şunu bulabildim arşivlenmemiş:

Düz ısrael yazan.
İsrail için olan da arşivlenmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı