Samsung kullananlar gerçekten üstün mü?

@The Virtuoso Ben sana Apple ekosisteminde yapamayacağın minik bir detay vereyim. S Pen Pro'yu telefonunda kullanabilirken Apple pencil'i Iphonende kullanamazsın. Minik detay deme böyle minik nüanslar birleşir ve bir bütünü oluşturur ;). Çaktın sen.
Kalem dediğin şey tablette anlamlıdır ve kullanım kolaylığı sağlar. Telefonun küçücük ekranında kalem kullanmak gibi gereksiz detaylara Apple girmez.

Kalem dediğin şey tablette anlamlıdır ve kullanım kolaylığı sağlar. Telefonun küçücük ekranında kalem kullanmak gibi gereksiz detaylara Apple girmez.
Gereksiz olduğunu kim söylüyor ? Sen ve müthiş teknoloji deneyimlerin mi ? Type-C sanki çok büyük bir sorunmuş gibi aktaran sen mi yoksa ?

Androidler arasında Samsung en sevdiğim.

iPhonelara ise ısınamıyorum.

Gereksiz olduğunu kim söylüyor? Sen ve müthiş teknoloji deneyimlerin mi? Type-C sanki çok büyük bir sorunmuş gibi aktaran sen mi yoksa?

Telefonda kalem sadece Samsung'da mı vardı?
Aslında Samsung hata yaptı Note serisini iptal ederek Note serisinin her modeli S Pen destekliyordu Note 20 serisi ile Note serisini sonlandırdı ve ilk dahili S Pen desteğine sahip S serisi telefonu S22 Ultra oldu sonra S23 ultraya dahili S Pen getirildi ama diğer S23, S23+ günahı neydi dahili olmasa bile S Pen destekleseydi keşke umarım ilerleyen zamanlarda yapar böyle bir şey s24 serisinden de umudu kestim bu yönden

Kalem senin parmağından daha ince yalnız

Telefonda kalem sadece Samsung'da mı vardı?
Aslında Samsung hata yapıtı Note serisini iptal ederek Note serisinin her modeli S Pen destekliyordu Note 20 serisi ile Note serisini sonlandırdı ve ilk dahili S Pen desteğine sahip s serisi telefonu S22 Ultra oldu somra S23 ultraya dahili S Pen getirildi ama diğer S23, S23+ günahı neydi dahili olmasa bile S Pen destekleseydi keşke

Kalem senin parmağından daha ince yalnız
S pen pro ayrı satılan kalemi Samsung'un. Hem S serisi tabletlerle hem de S Ulrta serisi telefonlarla uyumlu.

Son düzenleme:
Tiftik giriyor gayet. Tozlar, ufak parçalar giriyor. Hayır yani ne desem karşı çıkılıyor anlamadım. Açık delikten içeri toz girer abi. Bunu mu tartışalım şu an. 🤣 yoğurt beyaz desem hayır siyah diyeceksiniz.

Bal gibi özellikleri gereksiz bulan sen değil miydin? Tüm mesajlara bakmadım ama iOS da bulunan özelliklerle senin gibi dalga geçen ya da aşağılıyan birini henüz görmedim.(Type-C hariç sanırım)
Bu postta bu kadar canlı olduğunu ve yazdığın son 3 4 mesajına bakarak herkese her zaman aksi cevaplar verdiğini varsayacak olursam, yoğurt beyaz dendiğinde karşı çıkan sen olmuyor musun? Çünkü buradan öyle görünüyor.
Apple'ın başarılı inovasyonlarından memnunsan ve senin de yaşam biçmine uyuyorlarsa konfor alanının dışında şeylerle uğraşmana ya da bakmana gerek yok. Zaten hangisi iyi kendin biliyorsun.
Kimisi Android'in özgürlüğünü sever, kimisi de düzgün çalışanlardan şeylerden memnundur.
Konuyu açan arkadaşın bahsettiği o insanlardan farkın olmadığını düşünüyorum. Sadece Samsung değil Apple versiyonusun.

Yeni konular

Geri
Yukarı