Samsung kullananlar gerçekten üstün mü?

Tabletinden telefonuna; saatinden kulaklığına Apple'da ne sağlıyorsa onu sağlıyor.
Mesela ben MacBook Pro, iPad Air, Apple Watch, AirPods, iPhone ile Apple ekosistemine sahibim. Airdrop ile müthiş hızlı ve kolay cihazlarım arası dosya aktarımı yapabiliyor, IPhone’umu tek tıkla MacBook’umda webcam olarak kullanabiliyor, MacBook’tan, saatimden veya tabletten gecikmesiz telefon görüşmesi gerçekleştirebiliyor ve SMS atabiliyor, MacBook’ta iPhone Widgetlerımı kullanabiliyor ve AirPods kulaklığımı herhangi bir tıklama veya işlem yapmadan anında ses çalan aygıtıma geçirebiliyorum. Samsung bilgisayar aldığında Galaxy telefonunla bunları yapabiliyor musun? Tam olarak Samsung ekosisteminin avantajı nedir bana somut örnekler verir misin beni yaptığım gibi?

Mesela ben MacBook Pro, iPad Air, Apple Watch, AirPods, iPhone ile Apple ekosistemine sahibim. Airdrop ile müthiş hızlı ve kolay cihazlarım arası dosya aktarımı yapabiliyor, IPhone’umu tek tıkla MacBook’umda webcam olarak kullanabiliyor, MacBook’tan, saatimden veya tabletten gecikmesiz telefon görüşmesi gerçekleştirebiliyor ve SMS atabiliyor, MacBook’ta iPhone Widgetlerımı kullanabiliyor ve AirPods kulaklığımı herhangi bir tıklama veya işlem yapmadan anında ses çalan aygıtıma geçirebiliyorum. Samsung bilgisayar aldığında Galaxy telefonunla bunları yapabiliyor musun? Tam olarak Samsung ekosisteminin avantajı nedir bana somut örnekler verir misin beni yaptığım gibi?
Vermem. Çok merak ediyorsan sen bu konuda araştırmanı yapabilirsin. Ben sana zaten Neredeyse O ekosistemde yapabildiğin her şeyi burada da yapabildiğini söylüyorum. Ayrıca saydığın cihazların maddi değeri yaklaşık 1 araba parası. 2 özellik bile eksik olsa aynı cihazları yarı fiyatına toplarım. Hem de okuduğunu net bir şekilde anladığını sanmıyorum. Türkiye fiyatlandırmasında bana göre Apple ekosistemi fiyatını hak etmiyor.

Vermem. Çok merak ediyorsan sen bu konuda araştırmanı yapabilirsin. Ben sana zaten Neredeyse O ekosistemde yapabildiğin her şeyi burada da yapabildiğini söylüyorum. Ayrıca saydığın cihazların maddi değeri yaklaşık 1 araba parası. 2 özellik bile eksik olsa aynı cihazları yarı fiyatına toplarım.
Veremezsin çünkü bu kolaylıkların hiçbirine sahip değilsin. Samsung bilgisayar + galaxy telefona sahip olmakla örneğin Lenovo pc + xiaomi telefona sahip olmak arasında hiçbir fark yok.

Veremezsin çünkü bu kolaylıkların hiçbirine sahip değilsin. Samsung bilgisayar + galaxy telefona sahip olmakla örneğin Lenovo pc + xiaomi telefona sahip olmak arasında hiçbir fark yok.
Ne?

Verdiğin örneklerin çoğunu Samsung'da yapabiliyor. En basitinden DeX'den bile bihabersin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu cihazlara sahip misin de yorum yapıyorsun merak ettim. Deneyimlemiş gibi konuşuyorsun. Ben olmadıklarını söylemedim keza var çünkü saydığın çoğu özellik. Vermiyorum çünkü Profil fotoğrafında elma olan biriyle bu dalaşa girmeyi vaktime hakaret olarak görüyorum. İkna olacağın zaten yok çok meraklıysan oturup araştır ekosistemi.

Ne?

Verdiğin örneklerin çoğunu Samsung'da yapabiliyor. En basitinden DeX'den bile bihabersin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Samsung DeX sadece amiral telefonlarda var ve A90 hariç hiçbir Samsung telefonda da göremezsiniz.
Ama iPhone ile sadece S, Note ve Z serisi kıyaslanır o yüzden rahatım.

Yeni konular

Geri
Yukarı