Samsung LC24RG50FQMXUF ghosting sorunu

Ben de FreeSync açıktı. Kapattım. Oyun kısmından yanıt süresini en hızlıya ayarladım. Daha da azaldı.

Bende tam tersi FreeSync üsütn monitördeyken ve yanıt süresi standarttayken ghosting nispeten daha az oluyor zaten yanıt süresi en hızlıda kullanılmayacak kadar fazla oluyor

Bende 2 gün önce konusunu açmıştım fotograf ta ekledim sizlerde eklerseniz kontrol edelim üründeki genel bir problem mi diye?

daha dikkatli bakınca FreeSync ile daha azmış. Display port kablosu alıp G-Sync etkinleştirip bir bakmak gerek aslında.
Bende tam tersi FreeSync üsütn monitördeyken ve yanıt süresi standarttayken ghosting nispeten daha az oluyor zaten yanıt süresi en hızlıda kullanılmayacak kadar fazla oluyor

Bende 2 gün önce konusunu açmıştım fotograf ta ekledim sizlerde eklerseniz kontrol edelim üründeki genel bir problem mi diye?

Bu Ghosting özellikle RUST ve GTA V'te aşırı derecede belirgin oluyordu. Her türlü ayarı denedim ama nafile. Cuma günü iade için kargoya verdim. Herkese değerli yorumları için teşekkür ederim.

bende iadeye vericeğim tepki hızını en yükseğe alınca ters ghosting oluyor bütün renklerde ghosting başlıyor. Tepki türesi en düşükde ikende full bulanık , motion blurlu ve siyah renkde inanılmaz ghosting oluyor. Baya bildiğin kör ediyor monitör :(

Yeni konular

Geri
Yukarı