Samsung LC24RG50FQMXUF HDMI ile 144 Hz Verir mi?

KeremYilmaz2

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Yarın şu ekran görüntüsünde görmüş olduğunuz monitörü sipariş edeceğim. (Aşağıya ürünün linkini de bırakıyorum.) Bu monitörde HDMI kablosu ile 144 Hz alabilir miyim, yoksa DisplayPort şart mı?

1624261086439.png

Merhabalar. Yarın şu ekran görüntüsünde görmüş olduğunuz monitörü sipariş edeceğim. (aşağıya ürünün linkini de bırakıyorum.) Bu monitörde HDMI kablosu ile 144 Hz alabilir miyim, yoksa Display Port şart mı?

Eki Görüntüle 1076785

Bu ürünüde öneririm.

Aynısını aldım Amd ekran kartım var. HDMI kablosu ile 144hz kullanıyorum.
Teşekkürler. Ekran kartım Asus Geforce GTX1650 Super. Sanırım bu da destekler. Ayrıca, monitörden memnun musun? 4ms olması çok olumsuz etki ediyor mu?
165Hz 😳 Bunu bilmiyordum. Ama HDMI ile 165Hz almam imkansız olacak sanırım :D Bir DisplayPort şart gibi

Merhabalar. Yarın şu ekran görüntüsünde görmüş olduğunuz monitörü sipariş edeceğim. (aşağıya ürünün linkini de bırakıyorum.) Bu monitörde HDMI kablosu ile 144 Hz alabilir miyim, yoksa Display Port şart mı?

Eki Görüntüle 1076785

VA panel yerine IPS almanizi oneririm.

Dostum 4ms olayını çok fark edemiyorsun zaten. Monitörümde ölü piksel veya ghosting yok gayet güzel bir monitör. Kavisli olması iyi fakat pivot özelliği yok ekranda o yüzden seni bir tık üzebilir onu düşünerek al.

Dostum 4ms olayını çok fark edemiyorsun zaten. Monitörümde ölü piksel veya ghosting yok gayet güzel bir monitör. Kavisli olması iyi fakat pivot özelliği yok ekranda o yüzden seni bir tık üzebilir onu düşünerek al.
ghosting olmadığına emin misin dostum? veya varsa nasıl azalttın, ben dahil bu monitöre sahip çoğu kişi ghostingten şikayetçi

Yeni konular

Geri
Yukarı