Samsung LC24RG50FQMXUF her sisteme uyumlu mudur?

Denizcaliskan

Hectopat
Daha fazla  
İstediğim bilgisayarı topladım ama şimdi de ayrı bir şekilde monitöre ihtiyacım var bilgisayar toplamaktan pek anlamadığım için soruyorum
Her monitör her sisteme uyumlu mudur? Yani alırsam uyumsuzluk gibi bir sorun yaşar mıyım dediğim gibi hiç anlamıyorum ilk defa alıyorum.
Alacağımın monitörde bu

Bu monitörü alman da bir sakınca yok. Ekran kartın ne olacak? Free Sync desteği var, bu özellik AMD kartlarda çalışan bir özellik, tabii NVIDIA kartta kullanabilirsin, sadece bu özelliği kullanamazsın.

Alacağım ekran kartı bu

Yaşamazsın da, 24 inçte Curved almak doğru olmaz. Oyun için alacaksan TN panele yönel.

Önerdiğiniz var mıdır acaba çok fiyatı zorlamasını istemiyorum gözüme uygun ve güzel geldiği için bunu seçmiştim.

Grafik tasarımla vb. uğraşmıyorsan, TN panel çok rahat işini görür. Bütçeni yazarsan bir şeyler bakalım.

Bu bilgisayarı sadece oyun için alacağım yan işlerim için kullandığım bir laptopum var zaten bütçemde 2000 TL'yi geçmemesi yönünde AOC'un 1700TL'lik bir tane görmüştüm ama yine de küsuratlı geldi ve gerek var mı bilemedim ya yeter gibime geliyor basit 144Hz'lik bir monitör bana Curved olup olmaması fark etmez 1500 TL'nin altında olursa çok iyi olur.
RTX 2060 bu monitörle kullanabilirsin. Ben monitörlerle haşır neşir biri değilim. Monitör bölümünden konu aç sana tavsiyede bulunurlar.

Teşekkür ederim ama zaten monitör bölümünden açmadım mı ben mi yanlış görüyorum :D.

Bu bilgisayarı sadece oyun için alacağım yan işlerim için kullandığım bir laptopum var zaten bütçemde 2000 TL'yi geçmemesi yönünde AOC'un 1700TL'lik bir tane görmüştüm ama yine de küsuratlı geldi ve gerek var mı bilemedim ya yeter gibime geliyor basit 144Hz'lik bir monitör bana Curved olup olmaması fark etmez 1500 TL'nin altında olursa çok iyi olur.

Teşekkür ederim ama zaten monitör bölümünden açmadım mı ben mi yanlış görüyorum :D.

VA ve IPS paneller oyun için üretilmediği için çoğu zaman ne gerçek 144 Hz alırsın ne gerçek 1 Ms'i görürsün. Bu yüzden oyun, web kullanımı ve yazılım için her zaman TN panel.

Önerebileceğim monitör kesinlikle XG240R, indirim kovalarsan ucuza bulabilirsin.

Geri
Yukarı