Samsung LC24RG50FQMXUF vs Gamepower GPR24C1MS144

niyazicankeles

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Endüstriyel soğutmacı
Merhaba arkadaşlar, Samsung C24rg50fqm monitörünü biliyorsunuz bir de Gamepower gpr24 bir monitör var hangisini tercih etmeliyim insanların 100'de 90ı Samsung der bence de Samsung ama YouTube'da bir video izledim Samsung monitör belli bir zamandan sonra ghosting yapıyordu ve ben FPS oyuncusu yum ghosting isteyeceğim son şey Gamepower markası pek hoş bir marka değil fakat Gamepower monitörler panelleri Samsung'tan alıyor sizce hangisini almalıyım alacağım ürünler 2. el.

İki monitörde çöp oğlu çöp. Yorum yazmak bile vakit kaybı bu iki monitöre. Bütçe belirtin monitör önerelim size. Fakat monitör stokları şu an dip seviyede.
Samsung LC24RG50FQMXUF forumda baya önerilmişti ve o zaman için fiyatına göre gayet iyi gibiydi.
Hangi sebepten dolayı çöp olduğunu açıklar mısınız ? Belki önerenlerin gözünden kaçan sizin bildiğiniz detaylar vardır.

Samsung Dünya'nın en iyi panel üreticilerinden birisidir, Odyssey G7 dışında çok fazla sorunlu modeli yok, bu modeldede tıpkı G5 modelindeki gibi ortadaki kavis darbe aldığında biraz çabuk kırılabiliyormuş.

Ayrıca Gamepower'ın ürünlerinden uzak durun.

Samsung LC24RG50FQMXUF forumda bayağı önerilmişti ve o zaman için fiyatına göre gayet iyi gibiydi.
Hangi sebepten dolayı çöp olduğunu açıklar mısınız? Belki önerenlerin gözünden kaçan sizin bildiğiniz detaylar vardır.

Kronik sorunlu. Aşırı derecede ghosting şikayeti mevcut. Monitör piyasasını uzun yıllardır takip edenler bunu bilir. Bayağı önerilmişti dediğiniz kaç yıl oldu farkında mısınız? O yıllarda fiyatından dolayı alıcısı çok oldu. Sonra bir bir iade edildi.
Samsung ayrıca dünyanın en iyi panel üreticisi değil. Televizyon sektöründe evet iyiler fakat monitörleri tam bir fiyasko.

Samsung ayrıca dünyanın en iyi panel üreticisi değil. Televizyon sektöründe evet iyiler fakat monitörleri tam bir fiyasko.

Samsung Dünya'nın en iyi panel üreticisi demedim, en iyi üreticilerden birisidir dedim. Şu an kamera sensörü konusunda Sony'den, panel konusunda LG'den başka rakibi yok. Sadece monitör üretmiyorlar, başka firmalarada panel üretiyorlar en basitinden Apple'ın ürünlerinin birçoğunun panelini Samsung üretti, ayrıca telefon sektöründe Galaxy S22 Ultra, 2000 nite sahip (bunu da Samsung üretti) 14 Pro Max çıkmadan önce en iyi panele sahipti. Monitör ve TV tarafında kronik sorunlu modelleri var evet, bunun aksini iddia etmiyorum.

Geri
Yukarı