Samsung LC27F390FHMXUF 27" Monitör Nasıldır?

Deneme imkânınız varsa deneyip de karar vermenizi tavsiye ederim. Aynı ürünün 24 inç olanını kullananlar memnun ama 27 inç olanını kendim kullanıyorum. Memnunum, güzel özellikleri var ama şu an olsa genel kullanım için 27 veya 24 inç IPS panelli bir model tercih ederdim.

Bu monitörü almayı düşünüyorum.

Samsung LC27F390FHMXUF 27" 4ms 72 HZ (Analog+HDMI) Full HD FreeSync Curved Monitör Samsung LC27F390FHMXUF 27" 4ms 72 Hz (Analog+HDMI) Full HD Fiyatı

Bu fiyata bildiğiniz daha iyi bir monitör var mı? Ve almayı düşündüğüm monitör sizce iyi mi?

Yardımcı olacağınızı umuyorum.
27" 1080P monitörlerde çoğu kişi piksellerin gözükmesinden şikayetçi durumda. 1080P istiyorsanız aynı monitörün 24" olanını, 27" istiyorsanız 2K monitör almanızı öneririm.

Deneme imkânınız varsa deneyip de karar vermenizi tavsiye ederim. Aynı ürünün 24 inç olanını kullananlar memnun ama 27 inç olanını kendim kullanıyorum. Memnunum, güzel özellikleri var ama şu an olsa genel kullanım için 27 veya 24 inç IPS panelli bir model tercih ederdim.
Bu fiyatlarda curved ıps 27'' var mı bildiğiniz?

Yanlış hatırlamıyorsam 2 seneden biraz fazla oldu. 950 TL çok iyi fiyat aslında. Ben o zamanlar 1100 civarı bir fiyata almıştım. 2K 27 inç monitörlere bütçenizi çıkaramıyorsanız tercih edilebilir bir model.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı