Samsung LS24F350FHMXUF 23.6 inç 1400 TL'ye alınır mı?

Alma internet kafeye git fazladan 60 Hz monitörler 750 1000 TL arası en fazla 1250 TL ama test edip alırsın. Daha 2 gün önce 1920x1080p 60hz 23 inç Aoc marka monitör 950 TL ye aldım

Sıfırı stokta kalmamış galiba 1400 TL'ye toplam geliyor oyun için de kullanacagim sizce alınır mı? Alsam elimde kalmaz degilmi bu fiyata satabilir miyim alirsam.

Alma internet kafeye git fazladan 60 Hz monitörler 750 1000 TL arası en fazla 1250 TL ama test edip alırsın. Daha 2 gün önce 1920x1080p 60Hz 23 inç AOC marka monitör 950 TL'ye aldım.

Internet kafede monitor satiyorlarmi.

Sıfırı stokta kalmamış galiba 1400 TL'ye toplam geliyor oyun için de kullanacagim sizce alınır mı? Alsam elimde kalmaz degilmi bu fiyata satabilir miyim alirsam.

Internet kafede monitor satiyorlarmi.
Satarlar niye satmasınlar. Adamların elinde fazladan monitör varsa yada yükseltme yapacaklarsa satarlar. 2 3 yere bak uygun fiyatlı bulursun her türlü. Piksel testi yapmayı unutma

Bunu satın alsam elimde kalmaz degilmi 1400 TL'ye.
700 liraya kolay satarsın. Hz düşük olduğu için pek talep görmez daha fazla eder ama alıcı bulmak zor. Millet genelde 144 Hz 180 Hz 240 Hz gibi üst monitör almaya çalışıyor

Satarlar niye satmasınlar. Adamların elinde fazladan monitör varsa ya da yükseltme yapacaklarsa satarlar. 2 3 yere bak uygun fiyatlı bulursun her türlü. Piksel testi yapmayı unutma.

Bu monitoru bu fiyata alsam zarar eder miyim aldiğim fiyata satabilir miyim?

700 liraya kolay satarsın. Hz düşük olduğu için pek talep görmez daha fazla eder ama alıcı bulmak zor. Millet genelde 144 Hz 180 Hz 240 Hz gibi üst monitör almaya çalışıyor.

O zaman adam pahalıya satıyor 2.elini 1400 TL'ye satıyor.

700 liraya kolay satarsın. Hz düşük olduğu için pek talep görmez daha fazla eder ama alıcı bulmak zor. Millet genelde 144 Hz 180 Hz 240 Hz gibi üst monitör almaya çalışıyor.

Yani alsam zarar etmişmi oluyorum 1500e de mi satamam.

Bu monitoru bu fiyata alsam zarar eder miyim aldiğim fiyata satabilir miyim?

O zaman adam pahalıya satıyor 2.elini 1400 TL'ye satıyor.

Yani alsam zarar etmişmi oluyorum 1500e de mi satamam.
Alıcı bulmak zor. İhtiyacı olan idarelik almak isteyen benim gibi 1000 liraya 2. El alır daha iyi. Üst model isteyen ise bakmaz bile. Yani bu 23.6 inç olmasına rağmen 60 Hz olduğu için sıradan sistemi olanlar için cazip ve bu parayı vermezler çünkü sistemi kötüdür yada idarelik alıyordur. oyun bağımlıları ise zaten paraya kıyıp en iyisini almanın derdinde bu gözlerine gelmez bile.

Alıcı bulmak zor. İhtiyacı olan idarelik almak isteyen benim gibi 1000 liraya 2. el alır daha iyi. Üst model isteyen ise bakmaz bile. Yani bu 23.6 inç olmasına rağmen 60 Hz olduğu için sıradan sistemi olanlar için cazip ve bu parayı vermezler çünkü sistemi kötüdür ya da idarelik alıyordur. Oyun bağımlıları ise zaten paraya kıyıp en iyisini almanın derdinde bu gözlerine gelmez bile.

Ben maç izleyip GTA 5 FIFA 23 eFootball 23 gibi oyunlari oynamak için almak istiyorum alsam 1500e satiliga koysam elimdemi kalir. Sence.

Yeni konular

Geri
Yukarı