Samsung M14 telefonun şifresi doğru girilmesine rağmen açılmıyor

Makaleler
2
Telefonum Samsung M14 5G. 10 dakika kadar önce forumda gezinirken cihaz kendi kendine kapandı yeniden başlattı, başlangıç ekranına tekrar gelince 1 kere daha yeniden başlattı.
Şu anda şifremi girmemi istiyor. Şifremi doğru girdiğimden adım kadar eminim yanlış olma ihtimali yüzde 0 ama hatalı şifre diyor şaka gibi kafayı yemek üzereyim nasıl çözebilirim? Telefonumu kapatamıyorum yeniden başlatamıyorum öylece kaldı.

Sim kartı çıkardığım zaman da yeniden başlatmak için şifre istiyor. Yine şifreyi giriyorum. Doğru olduğuna eminim ama şifre hatalı diyor yine saçma sapan bir şekilde.

@Marix @GFYT Bilginiz var mı hocalarım?

Son düzenleme:
Hocam bende pek anlamıyorum lakin, telefonunuzun ele geçirilme olma ihtimali var mı acaba?
Hocam hiç sanmıyorum. Ne güvenliksiz bir siteye girdim, ne bir linke tıkladım hiçbir uygunsuz etkinlik yapmadım cihazda. Tabii belli olmaz ama zaten cihazın koruma sistemi açık kullanıyorum. İnternette baktım. Bu soruyu yaşayan kullanıcılar varmış, yarın Samsung Destek ile görüşeceğim. Eğer sonuç çıkmaz ise mecbur sıfırlama ama hiç bu yola girmek de istemiyorum.

Hocam hiç sanmıyorum. Ne güvenliksiz bir siteye girdim, ne bir linke tıkladım hiçbir uygunsuz etkinlik yapmadım cihazda. Tabii belli olmaz ama zaten cihazın koruma sistemi açık kullanıyorum. İnternette baktım. Bu soruyu yaşayan kullanıcılar varmış, yarın Samsung Destek ile görüşeceğim. Eğer sonuç çıkmaz ise mecbur sıfırlama ama hiç bu yola girmek de istemiyorum.
Sahi sıfırlama hiç aklıma gelmiyor. :D neden sıfırlamak istemiyorsunuz ki? önemli dosyalarınız mı var.

Geri
Yukarı