Samsung M31'e yeni gelen Android 11

ByBerlin

Hectopat
Daha fazla  
Kullandıgım telefon Samsung M31 aylardır telefonuma yazılım güncellemesi gelmiyordu aklıma geçen gün geldi acaba bir sebebi var mıdır diye forumda sorayım dedim fakat gerek duymadım.
Bugün ise telefonuma yazılım güncellemesi geldi hatta Android'in 10'dan 11'e yükseldi (bu forumu yazıp attıktan sonra kurulumu yapacağım kurulduktan sonra gelen yorumları okuyacağım)
Şimdi bu yazılım güncellemesi sadece bana mı geç ulaştı yoksa m serilerinin hepsine mi geç ulaştı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210310-185440_Software update.jpg
    Screenshot_20210310-185440_Software update.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 70
Kullandıgım telefon Samsung M31 aylardır telefonuma yazılım güncellemesi gelmiyordu aklıma geçen gün geldi acaba bir sebebi var mıdır diye forumda sorayım dedim fakat gerek duymadım.
Bugün ise telefonuma yazılım güncellemesi geldi hatta Android'in 10'dan 11'e yükseldi (bu forumu yazıp attıktan sonra kurulumu yapacağım kurulduktan sonra gelen yorumları okuyacağım)
Şimdi bu yazılım güncellemesi sadece bana mı geç ulaştı yoksa m serilerinin hepsine mi geç ulaştı?
Hocam A30'a da gelecek deniyordu acaba benim telefonuma ne zaman gelir çok merak ediyorum. Bu arada deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Hocam A30'a da gelecek deniyordu acaba benim telefonuma ne zaman gelir çok merak ediyorum. Bu arada deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Dediğim gibi bu forumun onaylanmasını beklerken başlattım kurulumu, SS'i telefondan aldığım için telefondan yazdım fakat şu an PC'deyim (40) oldu indirme.
Fakat birkaç gün sonra deneyimlerimi paylaşabilirim.

M31'den sanırım birkaç gün önce M.21'e gelmişti. Samsung'da işler böyle maalesef. Ne zaman isterlerse o zaman yayınlıyorlar.

M.21'de çok iyi bu arada 11.

Aslında sebebi pandemiden olabilir diye düşünüyorum.

Güncellemeler rastgele geliyor, normalde bir planı var ama. One UI 3 çok güzel olmuş bu arada, beğendim. Hala benim için en iyi Android UI'ıdır.

Mesela ne anlamda farklı hocam? Neler sunuyor bize? Açıkçası telefonu temel özellikleriyle kullanıyorum yalnızca. Ancak eğer çok işlevsel özellikleri varsa denemek isterim.

Güncellemeler rastgele geliyor, normalde bir planı var ama. One UI 3 çok güzel olmuş bu arada, beğendim. Hala benim için en iyi Android UI'ıdır.

İlk aldığım aylarda her zaman ayın son günü veya ayın ilk günü geliyordu bundan en son 6 ay (daha az veya daha fazla) bir süre önce gelmişti güncelleme.

Telefonunuz hangi marka ve model?

Yeni konular

Geri
Yukarı