Elektronik Samsung M34 5G alana Galaxy Buds 2 hediye

Çok pahalı. Bu tarz cihazlara 10bin baremini geçtiğinde çok bir mantıklı alınabilir yanı kalmıyor.

Geçtiğimiz hafta Hepsiburada'da Buds 2 hediyesi ile birlikte 6 ay vade farksız taksit kampanyası ile ön sipariş verdim. Kulaklık siparişin ertesi günü elime ulaştı ama telefon hala kargoya verilmedi.

Samsung Shop'ta öğrenci belgenizi doğrulayınca 9000TL'ye geliyor, kulaklık da hediye.

1 adet aldım teşekkürler. Eğer öğrenci iseniz, üniversite belgenizi Samsung sitesinde doğrulamanız gerekiyor. Ardından indirim birkaç güne tanımlanıyor. Hediye Buds 2 kulaklık ile çok uyguna geliyor bence. Hiç oyun oynamayan biri olarak benim için tertemiz telefon :) kafi.

1 adet aldım teşekkürler. Eğer öğrenci iseniz, üniversite belgenizi Samsung sitesinde doğrulamanız gerekiyor. Ardından indirim birkaç güne tanımlanıyor. Hediye Buds 2 kulaklık ile çok uyguna geliyor bence. Hiç oyun oynamayan biri olarak benim için tertemiz telefon :) kafi.
Ben de alacağım öğrenciye vergi indirimini bekliyorum... Aklımda var :) Hayırlı olsun.

Hediye nasıl acaba direkt sepete mi geliyor yoksa biz ekleyince mi düşüyor indirim olarak ?

Yeni konular

Geri
Yukarı